Тіна Кароль приїхала додому з концертом та поділилась теплими спогадами: Звичайна мрія маленької дівчинки

Тіна Кароль здійснила прогулянку рідним містом та пригадала, де стояв кіоск зі смачними цукерками. Про теплі спогади співачки та кодовий замок, що не дав їй потрапити в світ дитинства - читайте далі

Українська співачка Тіна Кароль нещодавно дала концерт у рідному Івано-Франківську. Перед початком публічного заходу у виконавиці пісень “Выше облаков” та “Вільна” залишалося трохи вільного часу, який вона витратила на прогулянку містом.

Тіна Кароль приїхала в гості до рідного Івано-Франківська
Тіна Кароль приїхала в гості до рідного Івано-Франківська

Під час невеликої подорожі Івано-Франківськом Тіна Кароль відвідала відразу декілька пам’ятних місць, з якими в неї пов’язані теплі спогади з дитинства. Вона завітала до Ліцею № 22, на місці якого колись була звичайнісінька середня школа, потім — проїхалась вздовж подвір’я по вулиці Будівельників 2/17, яка змінила назву і тепер зветься вулицею Івана Павла. Саме тут колись мешкала з родиною маленька Таня (справжнє ім’я Тіни Кароль).

Співачка навіть намагалася зайти у під’їзд будинку, в якому пройшло її дитинство, але… на заваді став кодовий замок на дверях.

Їдучі на автівці рідними вулицями Івано-Франківська, Тіна Кароль вдалася до теплих спогадів з далекого минулого. Вона пригадала куточок, де колись продавала насіння, аби заробити собі гроші на цукерки та шоколадки. Трохи далі від нього було ще одне пам’ятне місце — там стояв кіоск, де майбутня співачка й купувала собі солодощі.

Тіна Кароль згадала шкільні роки
Тіна Кароль згадала шкільні роки

Згадалися Тіні і історії зі шкільних років. Вона розповіла, де саме прогулювала уроки зі своїми однокласниками, а також пригадала, як старшокласники на задньому дворі відбирали в маленьких школярів фрукти та солодощі.

Співачка Тіна Кароль відома українцям за своїми пісенними хітами “Выше облаков”, “Домой”, “Вільна”, “Зірочка” та інші. Вона також активно займається благодійною діяльністю та нещодавно допомогла родині з Маріуполя, подарувавши їм квартиру на Івано-Франківщині.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.