Великий друг України: Джек Глісон з “Гри Престолів” в рожевій панамі декламував вірш Сергія Жадана

Підтримка українців від ірландського актора Джека Глісона: зірка серіалу "Гра Престолів" прочитав вірш українського поета Сергія Жадана. Яка назва віршу та чому Джек обрав його? Розповідаємо

Джек Глісон — ірландський актор, що відомий глядачам за роллю короля Джоффрі Баратеона у серіалі “Гра Престолів”. А ще цей хлопець — добрий друг України та українців. Після початку повномасштабного вторгнення Джек багато разів висловлював свою підтримку нашому народові, а в лютому 2023 року взагалі приїхав до Києва, щоб подарувати армії пікап.

Тоді Джек Глісон зізнавався, що популярність у сучасному світі – це інструмент, за допомогою якого можна допомагати українцям, що виборюють зараз свою свободу та незалежність. Артист припустив, що його візит до України приверне увагу людей зі всього світу, а значить – буде ще більше допомоги, і ще більше підтримки.

Джек Глісон – ірландський актор, що підтримує Україну
Джек Глісон – ірландський актор, що підтримує Україну

Днями Джек Глісон знов яскраво підкреслив свою проукраїнську позицію. Актор в черговий раз продемонстрував те, що готовий підтримувати український народ у буремні часи.
В Лондоні Джек завітав до заходу від Talented U Association, де проводився майстер-клас та була організована зустріч з українськими акторами і режисерами. Тут Глісон розповів про свій досвід та обговорив з колегами по творчому цеху ті виклики, з якими актори стикаються зараз, на тлі неспокійної ситуації в світі загалом, та в Україні – зокрема.

А ще Джек прочитав на майстер-класі вірш українського поета Сергія Жадана “Плеєр” зі збірки віршованих творів “Життя Марії”. Читання відбулося на англійській мові, адже у серпні 2021 року саме цей вірш переклала для видавництва New York Times американська письменниця українського походження Вірляна Ткач разом із ще одною поетесою Вандою Фіпс.

Як пояснює сам Джек Глісон – він обрав вірш “Плеєр” невипадково. На думку зірки “Гри Престолів” – випущена до вторгнення українська поезія має велику актуальність в наш час.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?