Ані Лорак зазирнула до колишнього чоловіка в Instagram: поставила лайк за розлучення чи заради доньки?

Пані Лорак поставила лайк колишньому чоловікові та батьку своєї доньки Софії. Чому вона вирішила це зробити, та що ж саме сподобалось Кароліні? Читайте в нашому матеріалі

Мурат Налчаджиоглу зробив у власному Instagram великий допис про розлучення та супроводив його відео з дочкою. Очевидно, що його публікація була зроблена на тлі чуток про розлучення з другою дружиною Лілією Реус, бо в ній турецький бізнесмен прохає свою багаточисленну аудиторію не лізти в його особисте життя:

— деморализация затрагивает мою любимую дочь, поэтому я решил, что отреагирую – пояснив свій допис Налчаджиоглу.

Турецький бізнесмен також наголосив, що вести дискусії зі ЗМІ та суспільством – не в його правилах. Але інколи він робить це заради близьких людей — якщо ситуація торкається їх особистого життя.

Зараз доньці Лорак та Налчаджиоглу вже 13 років
Зараз доньці Лорак та Налчаджиоглу вже 13 років

В публікації колишнього чоловіка співачки Ані Лорак є прозорий натяк на причину його розлучення з другою дружиною — візажисткою Лілією Реус. Мовляв, люди розлучаються не тому, що хтось і комусь зрадив — а просто тому, що мають різні погляди на життя.

— Будь ласка, не вигадуйте різні речі на основі тих ситуацій, які самі пережили, або новин, які ви почули в соціальних мережах. Справа може бути не такою, як ви думаєте — наголосив у дописи Налчаджиоглу.

Публікація бізнесмена набрала станом на 4 листопада 1431 лайк і один з них — від колишньої дружини Кароліни (вона ж співачка Ані Лорак). Наразі невідомо, що з саме так сподобалося виконавиці у дописі Налчаджиоглу — інформація про його розлучення, чи те, що він турбується про спокій їх спільної доньки Софії.

Ані Лорак народила доньку Софійку у червні 2011 року
Ані Лорак народила доньку Софійку у червні 2011 року

Мурат Налчаджиоглу розлучився з мамою своєї доньки Софії, співачкою Ані Лорак, у січні 2019 року — після 8 років законного шлюбу. Через короткий час після цього турецький бізнесмен почав будувати нові стосунки з майстром візажу Лілією Реус. Майже через 3 роки вільних стосунків вони вирішили взяти шлюб та зіграли весілля 3 червня 2023 року. Але пройшло лише 4 місяці і… цей шлюб було розірвано. Принаймні, так вважають прихильники пари, що стежили за ними у соціальних мережах. Справа в тому, що Реус відписалась в Instagram від Налчаджиоглу, а також прибрала статус дружини в шапці профілю. Аналогічні дії виконав і турецький бізнесмен. Вони видалили всі спільні світлини з повсякденного життя та весілля.

Мурат Налчаджиоглу проводить час з донькою після розлучення з Реус
Мурат Налчаджиоглу проводить час з донькою після розлучення з Реус

Відомо, що зараз Мурат Налчаджиоглу відпочиває з донькою від співачки Ані Лорак на своїй Батьківщині — у Туреччині. А ось Лорак в цей цас насолоджується компанією свого нового бойфренда Ісааком Віджраку.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.