Багато “але”: світська левиця Катя Осадча відверто поділилась думками про всиновлення дітей в Україні

Світська зірка Катерина Осадча розповіла про всиновлення дітей в Україні, поділилась власними роздумами та закликала до поліпшення системи. Детальніше – далі

Відома українська телеведуча та акторка Катерина Осадча на днях заговорила про всиновлення дитини. Вона розповіла, що разом із своїм чоловіком Юрієм Горбуновим хотіла всиновити дитинку, але рішення довелося відкласти. І все через те, що під час занурення у процес всиновлення з’явилося дуже багато підводних каменів, які стали перешкодою до оформлення всієї процедури.

Катя Осадча поділилась думками щодо всиновлення дитини
Катя Осадча поділилась думками щодо всиновлення дитини

За словами Осадчої – багато українців не володіють більше детальною інформацією щодо всиновлення дітей в Україні, тому сприймають всю цю тему через рожеві окуляри. Ведуча каже, що людям детально невідомо, що таке названа дитина та які форми виховання дітей із дитбудинків використовуються в прийомній родині. Катерина звертає особливу увагу на те, що одного лиш бажання до всиновлення — мало і це лише верхівка айсбергу. А що там “під водою” — невідомо нікому.

— А там — просто купа “але” — додає Осадча

На думку телеведучої — головна проблема на шляху до всиновлення чужої дитини для неї та її чоловіка полягає у недосконалій системі. Та й взагалі всі, хто хоче всиновити маля — стикаються з бюрократією та складнощами, які з нею пов’язані.

Телеведуча Катя Осадча з чоловіком та дітьми
Телеведуча Катя Осадча з чоловіком та дітьми

Осадча вважає, що українська система всиновлення на сьогоднішній день потребує серйозного реформування та поліпшення.

– Коли я дослідила проблему усиновлення в Україні в юридичній площині та в соціальній, зрозуміла: аби всиновити дитину, її потрібно шукати і виборювати через суди. Це справді — боротьба за цю дитину — зазначила Осадча

Катя Осадча з чоловіком Юрієм Горбуновим
Катя Осадча з чоловіком

Вона також наголосила, що, звісно — не відмовляється від усиновлення дитини взагалі. Але станеться це тільки після того, як система усиновлення стане більш прозорою та гнучкою. Катерина каже, що не готова до запеклої боротьби із представниками соціальних служб, як, наприклад, Інна і Тимур Мірошниченки.

Катерина Осадча доволі відверто розповідає про складнощі у системі усиновлення, що зараз працює в Україні. Вона визнає важливість змін, які необхідні для цієї системи, а також — необхідність покращення її роботи задля того, щоб полегшити процедуру усиновлення. До того ж, малюкам, які шукають свої родини – потрібно створювати кращі умови.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.