Дружина Віктора Павліка розповіла про маленького сина: “У нас вже великі успіхи. Михась повторює звуки”

Маленький син Віктора Павліка поки що не розмовляє та проходить процедури нейрокорекції у логопеда. Про це повідомила дружина співака Катерина Репяхова. Детальніше читайте далі

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка Катерина Репяхова розповіла про спільного сина Михасика та його лікування у логопеда. Виявляється, що хлопчик у свої 2.5 рочки все ще не розмовляє та не розуміє зверненої до нього мови в тій мірі, в якій розуміють її його однолітки.

Блогерка повідомила, що на родинній нараді вони з чоловіком прийняли рішення поки не використовувати медикаментозні засоби лікування та корекції мови, а зробили акцент на педагогічній корекції. На своїй сторінці Instagram Репяхова додала нову публікацію з відео, яке було зроблено під час нейрокорекції.

Катя Павлік (Репяхова) і її син Михась
Катя Павлік (Репяхова) та її син Михась

Відео має текстове супроводження, в якому молода матуся повідомляє, що вони з Михайликом пройшли довгий та непростий шлях діагностики і зараз хлопчику вже призначили педагогічну корекцію. Поки що без ліків. Репяхова також зазначила, що малюк вже має великі успіхи в плані одужання:

— Михась повторює деякі звуки, каже деякі слова, набагато краще розуміє звернену мову. Син є сенсом мого життя.

Маленький син Віктора Павліка має певні проблеми, пов’язані із затримкою мовлення.

Катерина та Віктор Павлік, їх маленький син Михайлик
Катерина Репяхова з чоловіком та їх маленький син

Через це дружина співака навіть змушена була звернутись до лікарів неврологів. Раніше Катерина Репяхова вже повідомляла підписникам, що більше, ніж годину перебувала з маленьким синочком у лікаря. Після бесіди та діагностики хлопчику було призначено процедури по корекції мовлення, а саме – консультація ЛОРа, електроенцефалограма, консультації психолога та дефектолога-логопеда. Шанувальники після цієї інформації навіть цікавилися, чи немає в Михайлика розладів аутичного спектру. Але молода матуся відповіла що, на щастя, таких порушень в малюка не було виявлено.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?