Розлучилися після 20 років шлюбу, але лишилися друзями: Камалія відверто розповіла про відносини з Захуром

Про розлучення Камалії та Захура стало відомо ще у квітні цього року, але знаменитості ніяк не коментували свої стосунки. Камалія сьогодні змінила це своєю заявою.

46-річна українська співачка Камалія (справжнє ім’я – Наталія Шмаренкова) протягом 20 років перебувала у щасливому шлюбі з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром. Їх подружжя вважалося одним із найстійкіших і найміцніших в українському шоу-бізнесі, адже вони пройшли через безліч злетів і падінь у такому тривалому шлюбі, та попри все лишались разом. На жаль, така красива історія кохання співачки та мільярдера закінчилася на такій сумній ноті.

Нагадаємо: в квітні 2023 року Камалія зробила гучну заяву на своїй сторінці в Інстаграмі про те, що більше не перебуває у шлюбі з Мохаммадом. Це моментально викликало неабиякий резонанс у ЗМІ та суспільстві. Також співачка неодноразово просила шанувальників не втручатися в її любовне життя та поважати особисті кордони, проте від цього цікавість людей нікуди не пропаде.

Камалія відверто розповіла про відносини з Захуром
Камалія відверто розповіла про відносини з Захуром

В яких стосунках тепер Камалія і Мохаммад Захур

Наталія Шмаренкова чесно зізналася – вони з Моххамадом Захуром навіть попри розлучення лишаються у дружніх стосунках. Імовірно, експодружжя це робить заради виховання доньок – у ексклюзивному інтерв’ю для програми “Ближче до зірок” співачка розповіла, що мільярдер часто проводить час зі співачкою та їх спільними доньками, і, як сім’я, вони постійно перебувають “на зв’язку”.

“Він з дітьми живе у Лондоні. Приїжджає, коли діти приїжджають. Ось влітку вони були. Ми з дітьми їздимо, кудись їх возимо, звісно, і відпочивати. Вони хочуть бути разом з батьками” – зізналася Камалія.

Камалія відверто розповіла про відносини з Захуром
Камалія відверто розповіла про відносини з Захуром

Нагадаємо: у Наталії і Мохаммада двоє спільних дітей: близнята Арабелла і Мірабелла. Їх доволі просто відрізнити одна від одної: та дівчинка, що вища і лицем більше схожа на Захура – Мірабелла, а нижча і схожа на Камалію – Арабелла.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.