Кароль та Джамала подали заявку на Греммі, але їх проігнорували: кому ще з українських зірок не пощастило

Жоден з українських виконавців цьогоріч не втрапив до номінацій премії Греммі, хоча багато хто подавав заявки у різні категорії. Чому відбувся такий ігнор наших зірок?

Українці виконавці мріяли втрапити на Греммі 2024. Але удача не посміхнулася жодному з них – у лонглисті цьогоріч немає українських прізвищ. У списку номінантів, який оприлюднили на сайті премії, представників України не видно.

Такого рішення дійшла Національна академія мистецтва і науки звукозапису США. Тож 4 лютого 2024 року в Лос-Анджелесі ні Джамала, ні Тіна Кароль не з’являться. Натомість співачка SZA представлена відразу в 9 номінаціях.

Тіна Кароль

Співачка воліла отримати Греммі за трек One Nation Under Love, який написала Даян Воррен. Начебто композиторка доволі досвідчена у своїй справі, є володаркою не лише Греммі, але й Оскара та багатьох інших нагород. Чому не склалося з цією композицією, незрозуміло. Можливо, тому що пісня присвячена Україні, а організаторам не хотілося вплутувати політику. Тож ні в категорії “Найкраща пісня соціальних змін”, ні в “Найкращий поп дует/груповий перформанс” та інших ми треку не побачимо.

Джамала

Артистка довго приховувала від загалу, що подала на розгляд Греммі альбом QIRIМ. Джа хотіла побачити його в категорії “Найкращий міжнародний музичний альбом”. Ніхто не може заборонити співачці мріяти вийти на одну сцену з Бейонсе. Звісно, коли зірка отримувала подібну премію, Сусана Джамаладінова ще виступала на табуретці перед гостями під акомпанемент батька.

Інші

Скрипалька Ассія Ахат теж мріяла отримати Греммі за альбом 8 SENSES. Також своє прізвище мріяв побачити у номінації престижної премії кримський татарин Усейн Бекіров. Але і його альбом SATO не вразив членів журі.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?