“Мотор сідає”: alyona alyona вперше розповіла Єфросиніній про орган, якого у неї давно нема

В кріслі перед Машею Єфосиніною - реперка alyona alyona. Нещодавно вона розказала про свої наміри піти у творчу відпустку. Це дійсно відпустка чи лікарняний? Читай на сайті Один факт.

Українська ведуча Маша Єфосиніна запитала реперку про її стан. Реперка alyona alyona розповіла досить відверто про те, що частину своєї творчої відпустки вона хоче присвятити медичному огляду.

Про творчу відпустку alyona alyona

alyona alyona зазначила:

“Чекап по здоров’ю хочу зробити. Я відчуваю… мені стало дуже важко. По всім параметрам. Я відчуваю – мотор сідає. Я відчуваю, що мені потрібен чекап, мені важко робити буденні справи. Я пам’ятаю свій ентузіазм в цій же вазі два роки назад, сил було вагон. Зараз просто їх нема. І ти же не будеш жалітися – ходити, розповідати, що ти втомилася. Є ті, кому в 10 разів важче, а з іншої сторони, я усвідомлюю, що мені легше не стає від тієї думки, що комусь важче. Це не додає енергії”.

alyona alyona на шоу Екзамен. Нова Реальність.
alyona alyona на шоу Екзамен. Нова Реальність.

Видання Один факт хоче відмітити, що чекап – це комплексне медичне обстеження або перевірка, яку людина проходить виключно за своїм бажанням, щоб дізнатися більше про своє здоров’я. Ідеально робити чекап всього організму хоча би один раз на рік. Дізнатися про це більше можна у сімейного лікаря, бо alyona alyona надихає слідкувати за фізичним та психологічним станом.

alyona alyona про харчування

В кріслі перед Машею Єфосиніною українська реперка зазначила, що вона відмовилась від деяких продуктів, бо у неї вже давно вирізали один орган:

“Я їм рибу, але не їм м’ясо. Більше року не їм, так. Це був свідомий хід, десь я до цього йшла чотири роки. Мені на концертах та після концертів складно було. Якщо я з’їм м’ясо, воно у мене в шлунку лежить. У мене вже давно нема жовчного міхура, вже давно, з 24 років. І воно у мене травиться важче. В турах я не можу дбати про те, що воно супер свіже, проварене, яке легко перетравиться, тому і відмовилась”.

alyona alyona на Екзамені в YouTube

Один факт про жовчний міхур. Це тонкостінний орган травної системи, що є резервуаром жовчі.

Цікаво, що alyona alyona кинула палити, що вплинуло на її вагу:

“Як не крути, це дало своє, десь п’ятірку кг я через це (через те, що кинула палити – прим. ред.) і набрала. А ще через те, що м’ясо я замінила шоколадом, краще заміняти на білок”.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?