Катя Кузнецова після відмови працювати в росії знайшла нову роботу: знімається в 4 українських проєктах

Катя Кузнецова здобула шалену популярність, знімаючись у російських серіалах. Та після повномасштабного вторгнення відмовилася працювати та виїхала з москви. Чим нині займається киянка?

У своєму інтерв’ю Аліні Доротюк актриса пояснила принципи, за якими обирає проєкти. Катя Кузнецова не погоджується працювати, якщо треба видати за одну зміну понад 20 хвилин готового продукту.

Далі актриса уважно знайомиться зі сценарієм майбутньої картини. Якщо їй нецікаво, теж відмовляється. Нині Катерина знімається у чотирьох роботах, граючи абсолютно різних героїнь, що дуже імпонує зірці.

Катя Кузнецова знімається в 4 стрічках у Києві

Усі вони стосуються життя жінок, до війни, на її початку і показано, як долають перешкоди у нинішньому часі. Задля цього Кузнецова приїхала до Києва. Це короткометражка “1707”, в якій оператор виступив і режисером, і продюсером.

Катя Кузнецова знімається в 4 стрічках у Києві

Є ще 2-серійна стрічка, назвати яку Катя поки що не може. Її героїня тут дуже цікава, але сюжет розповідати актриса теж не захотіла. Сказала, що глядачі все незабаром побачать самі.

Катя Кузнецова знімається в 4 стрічках у Києві

Володимир Янищук запросив Кузнецову на 8-серійну стрічку. Зірка вже співпрацювала з цим режисером у двох частинах “Анки з Молдаванки”, тому ладна йти за ним “вночі пішки боса”. Серіал починається з 80-их років і відстежує подальшу долю чотирьох подружок.

Катя Кузнецова знімається в 4 стрічках у Києві

Четвертим проєктом знаменитості є історії людей під час війни. Катю запросили в одну з 8 новел. Їй дісталася роль неоднозначної жіночки, але їй усе дуже подобається, адже продукт вийде повністю український – українською мовою з українськими режисерами та знімальними групами.

Кузнецова щиро вірить в українське кіно. Актриса запросила Аліну відвідати знімальний майданчик, де знімали сцену побачення героїні Каті у театрі.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?