Арсен Мірзоян розповів правду про те, як помирала його теща Ніна Митрофанівна Матвієнко: “Було важко”

Чоловік Тоні Матвієнко, співак Арсен Мірзоян вперше поділився інформацією про останні дні життя своєї тещі — Ніни Митрофанівни. Від чого зів'яла Квітка-душа і що питала в рідних? Подробиці - далі

Співак Арсен Мірзоян вперше з моменту смерті своєї тещі Ніни Матвієнко розповів про причини її відходу у засвіти. Виконавець дав інтерв’ю блогеру Славі Дьоміну і в ньому поділився спогадами про останні тижні і дні життя Ніни Митрофанівни. За його словами — народна артистка України деякий час страждала від онкологічного захворювання і саме онкологія врешті решт, спричинила її смерть.

— Було важко – зізнається Мірзоян в інтерв’ю

А потім пригадує, що під час перебування у лікарні Ніна Митрофанівна взагалі не бажала, щоб хтось із рідних чи друзів до неї навідувався. Квітка-душа не хотіла, щоб її бачили в такому стані, але згодом вже до неї в лікарню приїжджали всі, в кого видавався вільний час.

Співак і музикант Арсен Мірзоян
Співак і музикант Арсен Мірзоян

Арсен Мірзоян розповідає, що все це продовжувалось приблизно один місяць. Вони привозили їй ліки і просто розмовляли. Також він зауважив, що його теща ніколи не скаржилася — навіть, коли було дуже погано. Останні слова Ніни Митрофанівни назавжди залишились в телефоні у його дружини – Тоні Матвієнко.

— Потім різко стало погано. Ми не розуміли, що це може бути — додає Мірзоян

Youtube-блогер Слава Дьомін під час розмови задав співаку пряме запитання про причину смерті Матвієнко. Мірзоян надав коротку і змістовну відповідь — онкологічне захворювання. А ще зять виконавиці ліричної композиції “Квітка-душа” пригадав, що Ніна Митрофанівна завжди сиділа на дієтах і вела здоровий спосіб життя. В останні дні вона часто питала рідних – коли ж все закінчиться:

— Просто хотіла, щоб це все якось закінчилося — додав музикант

А ще Арсен Мірзоян зізнався, що з Ніною Митрофанівною вони були в нормальних стосунках. Але під час перебування в лікарні співачка не хотіла, щоб чоловіки її родини приїжджали і бачили її. Дозволяла приходити в палату тільки дівчатам.

Арсен Мірзоян з дружиною Тонею Матвієнко
Арсен Мірзоян з дружиною Тонею Матвієнко

В спогадах про Ніну Матвієнко Арсен Мірзоян пригадує, що в справах харчування Ніні Митрофанівні було дуже важко догодити, бо вона завжди була на дієтах і їла переважно пісні страви. Але іноді вона могла з’їсти наваристого борщу або ж прохала пригостити її сушами.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.