Зіркові розлучення: Потап і Настя Каменських роз’їхалися по різним країнам і більше не разом. Що відомо?

Зіркової сімейної пари Потапа і Насті Каменських більше не існує. Ходять чутки, що вони нібито розлучаються і скоро заявлять про це публічно. Подробиці читайте далі.

Перше знайомство Потапа і Насті Каменських відбулося в далекому 2006 році. Олексію Потапенко (справжне ім’я Потапа) на той момент було 25 років, а Насті –  всього 19. Під час першого знайомства між молодими людьми не виникло ніякої іскри кохання. Навіть, навпаки. Каменських категорично не сподобалась Потапу. Але їх перший спільний кліп “Без любви” все ж з’явився і мав успіх. Після створення гурту “Потап і Настя” виконавці почали випускати один хіт за другим. В колекції популярних пісень цієї зіркової пари — “Чумачечая весна”, “Всё пучком”, “Новый год” та інші.

Олексій Потапенко і Анастасія Каменських
Олексій Потапенко і Анастасія Каменських

Прихильники творчості Каменських та Потапа завжди мріяли про те, щоб ця пара була разом не тільки на сцені, але й в реальному житті. Однак Олексій був одружений на Ірині Горовій, яка в 2008 році народила йому сина.

Омріяний шанувальниками роман між Настею та Олексієм все ж відбувся. Почавшись в 2012 року із спільного відпочинку на Кубі, він розвивався бурхливо, що призвело до розлучення Потапа з офіційною дружиною.

В 2017 році дует Потапа і Насті розпався. Після цього їх пару стали все частіше помічати разом на прогулянках, у кафе чи відпочинку. Було дуже схоже, що сценічна пауза з виступами була обрана закоханими заради того, щоб приділити більше уваги особистим відносинам.

Дует Потап і Настя
Дует Потап і Настя

В 2019 році Потап і Настя, нарешті, одружилися. Декілька років поспіль подружжя демонструвало в соцмережах сімейну ідилію. Але, схоже — їй настав кінець. Нещодавно в ефірі радіостанції Люкс ФМ радіоведучий Артур Адамов повідомив приголомшливу новину — нібито Олексій з Анастасією Каменських живуть у різних країнах і зовсім скоро готуються оголосити про своє розлучення.

— Потап і Настя – вони розлучилися. Він саме зараз живе за кордоном. Настя тусується в Україні — повідомив Адамов.

За його словами — через короткий час ця пара заявить про розрив стосунків у публічному просторі. Інші ж джерела повідомляють, що Потап з Каменських досі знаходяться в офіційному шлюбі.

Хоча багато факторів і вказують на помітне охолодження в їх особистих стосунках. Ось, наприклад, Каменських нещодавно презентувала новий кліп: “Tu y Yo”, що був створений в співавторстві з Потапом. Та цю інформацію виконавиця чомусь приховала від публіки, зазначивши автором пісні лише Маріо Касереса.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.