Учасниця шоу “Супермама” розповіла всю правду про зйомки: “Якщо у тебе все ідеально, тебе ніхто не візьме”

"Супермама" з Дніпра Анастасія Арбузова дала відверте інтерв'ю про зйомки шоу та розповіла, чи варто вірити тому, що в ньому показують. Деталі читайте далі у статті.

Багатьом українцям подобається дивитися реаліті-шоу “Супермама”, де 4 матусі змагаються за звання найкращої. Учасниця одного з сезонів – Анастасія Арбузова, – дала обширне інтерв’ю та розповіла всю правду про зйомки та закулісся шоу.

Учасниця шоу “Супермама” Анастасія Арбузова розповіла всю правду про зйомки

Поспілкувавшись із автором YouTube-проєкту “Відвертості професій” жінка розповіла, що суть шоу полягає у контрасті між матусями: одна має бути господинею, інша – підприємницею, третя – блогеркою і четверта – одиначкою.

Учасниця шоу "Супермама" Анастасія Арбузова розповіла всю правду про зйомки
Учасниця шоу “Супермама” Анастасія Арбузова розповіла всю правду про зйомки

Як виявилося, кожній учасниці редактори шоу підбирають образ, відштовхуючись від 4 перелічених. Зі слів Арбузової, “якщо у тебе все ідеально, то тебе ніхто не візьме”, адже такі матусі не принесуть багато переглядів та не додадуть “скандальності” шоу.

Самій же Анастасії для підняття рейтингів шоу телеканал навіть погодився зняти кліп – СТБ оплатили 50% зйомок, щоб показати процес, адже глядачу буде цікаво побачити “кухню” артистів зсередини. Сама ж Анастасія Арбузова не мала на меті цього робити, проте зазначила, що допомога зі зйомками була приємним бонусом.

Також учасниця “Супермами” підтвердила, що поливання інших “мамочок” брудом – це сценарний хід: жінкам навіть наперед “прописують” провокативні питання і претензії одна до одної. Ба більше, після всього в проєкт змонтують все у найбільш вигідному для шоу світлі.

Щоб взяти участь у програмі, треба самостійно лишити заявку через сайт та очікувати на відповідь. Анастасія Арбузова розповіла, що кастинг-редактори шоу неочікувано “заявились” до неї в гості та дивилися, як живе жінка, та навіть заглядали їй до холодильника, щоб “прописати” всі деталі для шоу.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.