Що відомо про особисте життя Алли Мазур: скільки разів виходила заміж телеведуча та від кого народила сина

Фанатам мало що відомо про життя улюбленої телеведучої. Тим паче, Алла Мазур ніколи не буває відвертою про це – вона приховує навіть особитість чоловіка, від якого в 2008 році народила сина.

58-річна Алла Мазур – справжня легенда українського телебачення. Ведуча була однією з перших дикторок незалежної України, і досі зберігає за собою статус професійної та талановитої телеведучої. Проте, всім усе ще цікаво знати, хто є обранцем загадкової теледіви, якому вона народила сина.

В усіх джерелах, де зазначена біографія Алли Мазур, зазначають – дикторка незаміжня. Багато років навколо телеведучої майоріли чутки про роман із колегою – Робертом Опалеником, телевізійником із Закарпаття, що вже понад 20 років працює на “1+1”. Проте, навряд чи саме від нього зірка народила сина, і ви зараз дізнаєтесь, чому.

Що відомо про особисте життя Алли Мазур: від кого 58-річна ведуча народила сина. Роберт Опаленик, із яким ведучій приписують роман
Що відомо про особисте життя Алли Мазур: від кого 58-річна ведуча народила сина. Роберт Опаленик, із яким ведучій приписують роман

На одній із безлічі фотографій із сином, які Алла Мазур публікує на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, найуважніші шанувальники помітили цікаву деталь – прізвище хлопчика. Телеведуча старанно приховувала будь-яку інформацію про свого обранця, але випадково “видала” прізвище чоловіка, від якого народила сина.

Проте, наразі досі невідомо, чи перебуває теледіва в стосунках зараз і чи спілкується син зі своїм батьком узагалі. Зате тепер фанати переконані – син Алли Мазур не має ніякого відношення до Роберта Опаленика, адже прізвище дитини – Бондаренко, – не зустрічається ні в якого члена родини телевізійника.

Що відомо про особисте життя Алли Мазур: від кого 58-річна ведуча народила сина
Що відомо про особисте життя Алли Мазур: від кого 58-річна ведуча народила сина

Можна зробити висновок, що Алла Мазур не планує “хайпувати” на темі свого особистого життя. Весь контент, що зірка публікує на своїх сторінках у соцмережах, повністю присвячений її соціально-важливій роботі або ж єдиному сину. Але невідомо, чи захоче “об’явитися” батько 15-річного Артема і заробити популярність на колись загадквому образі. Про чоловіка відомо лише те, що він не є публічною особою, політиком чи олігархом.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.