Винник, Кароль та інші зірки українського шоу-бізнесу, що народилися в маленьких селах і містечках

Багато українських зірок – вихідці з простого люди. Зараз вони відомі на всю країну, а народилися та виросли в маленьких селах та містечках, і зовсім не соромляться свого походження.

Олег Винник

Повелитель вовчиць народився в селі Вербівка, що в Черкаській області – населення цього села становить менше 700 осіб. Проте згодом родина майбутнього поп-короля переїхала до села Червоний Кут у тій же Черкаській області, де Олег Винник закінчив школу. А далі – музичне училище в Умані, зустріч із коханою і подальші життєві пригоди співака.

Зірки з простого народу: Олег Винник
Зірки з простого народу: Олег Винник

Тіна Кароль

Народилася поп-діва у селищі міського типу Орокутан, що в Магаданській області росії. Батьки перебували там на заробітках, а коли дівчині виповнилося 7 – всією родиною переїхали до Івано-Франківська, батьківщини матері співачки. Батько ж її – український єврей, що народився в місті Вашківці Чернівецької області.

Зірки з простого народу: Тіна Кароль
Зірки з простого народу: Тіна Кароль

Софія Ротару

Українська співачка молдовського походження народилася в селі Маршинці, що на Буковині, з населенням не більше 5 тисяч чоловік. У дитинстві майбутня легенда української естради багато працювала по господарству і допомагала батькам торгувати на ринку.

Зірки з простого народу: Софія Ротару
Зірки з простого народу: Софія Ротару

Павло Зібров

Майбутній народний артист України народився в селі Червоне Вінницької області з населенням близько 500 осіб у сім’ї болгарина та українки. У віці 9 років Павло Зібров поступив у музичну спецшколу-інтернат для обдарованих дітей і переїхав жити до Києва.

Зірки з простого народу: Павло Зібров
Зірки з простого народу: Павло Зібров

Ада Роговцева

Легендарна акторка, народна артистка України та почесна громадянка Києва народилася в невеликому місті Глухів, що в радянські часи входів до складу Чернігівської області (зараз – Сумьскої). Але при цьому шкільні роки Ада Роговцева провела у Полтаві, студентські та подальші роки – в Києві.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".