Зірки, які не взяли прізвища своїх чоловіків та не дали їх дітям: Тоня Матвієнко, Оля Полякова, Тіна Кароль

Багато хто дотримується патріархальних традицій – брати прізвище чоловіка при одруженні і нарікати ним дітей. Втім, існують вийнятки, і далі у статті ми їх обговоримо.

Тоня Матвієнко

У співачки всього двоє дітей – 25-річна Уляна від першого шлюбу, прізвище якої нам достеменно невідоме, і 9-річна Ніна, яка не взяла прізвище зіркового батька – Арсена Мірзояна. Причиною цьому стало те, що подружжя вирішило назвати доньку на честь легендарної Ніни Матвієнко – матері Тоні. І Арсен Мірзоян сказав, що якщо називати на честь бабусі, то повністю – і не дав наймолодшій донці своє прізвище. Відомо, що старша Ніна Матвієнко розплакалася від розчулення, коли дізналася про це.

Зірки, які не взяли прізвища своїх чоловіків та не дали їх дітям: Тоня Матвієнко
Зірки, які не взяли прізвища своїх чоловіків та не дали їх дітям: Тоня Матвієнко

Оля Полякова

Ольга Полякова вийшла заміж за бізнесмена Вадима Буряковського коли вже була переконана, що хоче пов’язати життя зі сценою. Тому не взяла прізвище чоловіка, а лишила дівоче – воно не таке довге і легше запам’ятовується. Старша донька суперблондинки – Марія, – теж частіше використовує саме мамине прізвище. Втім, достеменно невідомо, чи записана вона в документах як Полякова чи Буряковська. Майже ідентична ситуація і з молодшою Алісою, тільки вона ще не така активна в соціальних мережах.

Зірки, які не взяли прізвища своїх чоловіків та не дали їх дітям: Оля Полякова
Зірки, які не взяли прізвища своїх чоловіків та не дали їх дітям: Оля Полякова

Тіна Кароль

Таня Ліберман свого часу змінила прізвище та ім’я в паспорті на Тіна Кароль, щоб старий продюсер після закінчення контракту не зміг забрати в неї право на псевдонім. Потім вона зустріла кохання свого життя і майбутнього продюсера – Євгена Огіра, але все ж не взяла його прізвище, коли виходила заміж. У пари народився син Веніамін, який наразі росте копією батька, але чи отримав він його прізвище – достеменно невідомо.

Зірки, які не взяли прізвища своїх чоловіків та не дали їх дітям: Тіна Кароль
Зірки, які не взяли прізвища своїх чоловіків та не дали їх дітям: Тіна Кароль

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: час для глобального перезавантаження

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: варто переключити свою увагу на щось інше та відпочити від рутини. Астрологічний прогноз.

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.