Які пам’ятники поставили своїм покійним коханим Тіна Кароль, чоловік Руслани Писанки і Софія Ротару (ФОТО)

Пам'ять про близьких людей, які пішли з життя, завжди буде жити в наших серцях. Сьогодні ми покажемо пам'ятники кохання та як зірки вшановують пам'ять своїх близьких.

Смерть близької людини – це завжди трагедія. А коли йдеться про втрату коханої людини, біль стає ще більш нестерпним. Зірки, як і звичайні люди, переживають такі втрати. І одним із способів вшанувати пам’ять своїх близьких стає встановлення пам’ятників.

Тіна Кароль та Євген Огір

Співачка Тіна Кароль втратила чоловіка, Євгена Огіра, у 2013 році. Він помер від раку шлунка. На його могилі на Берковецькому цвинтарі у Києві встановлено монументальний пам’ятник. Скульптура зображує Євгена Огіра у повний зріст, а поруч з ним – янгола-охоронця. Пам’ятник виготовлено з білого мармуру та бронзи.

Тіна Кароль на могилі Євгена Огіра
Тіна Кароль на могилі Євгена Огіра

Руслана Писанка та Ігор Ісаков

Чоловік української акторки Руслани Писанки, Ігор Ісаков, помер у 2022 році. На його могилі на Байковому цвинтарі у Києві встановлено скромний пам’ятник. Він зображує портрет Ігоря Ісакова та хрест. Пам’ятник виготовлено з чорного граніту.

Могила Руслани Писанки
Могила Руслани Писанки

Софія Ротару та Анатолій Евдокименко

Чоловік співачки Софії Ротару, Анатолій Евдокименко, помер у 2002 році. На його могилі на Байковому цвинтарі у Києві встановлено величний пам’ятник. Скульптура зображує Анатолія Евдокименка у повний зріст, а поруч з ним – ангела. Пам’ятник виготовлено з білого мармуру та бронзи.

Софія Ротару на могилі Анатолія Евдокименко
Софія Ротару на могилі Анатолія Евдокименко

Втрата коханого – це надзвичайно тяжка та болісна подія, яка може призвести до глибокого емоційного страждання. Поховавши свого близького, людина може відчувати почуття втрати, туги та навіть відчуження від світу. Цей процес може супроводжуватися різними етапами горя, такими як відмова вірити у втрату, гнів, відчуття вини, депресія та прийняття.

Важливо наголосити, що кожна людина переживає горе по-своєму, і не існує універсального шляху впорядкування з втратою.

Пам’ятники – це не лише спосіб зберегти пам’ять про покійних, але й символ вічного кохання та вірності. Хоча втрата коханого завжди залишить слід у серці, з часом і підтримкою можна знайти способи переосмислення та життєрадісного подолання цієї важкої ситуації.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.