“Я настільки українка”: Наталія Могилевська розповіла, чому залишилась на Батьківщині та чи могла виїхати

Співачка Наталія Могилевська назвала головну причину того, що не виїхала з України, хоча така можливість в неї була. І навіть не одна. Детальніше читайте в матеріалі від "Один Факт".

Наталія Могилевська зізналась, що від початку повномасштабного вторгнення росії в лютому 2022 року в неї було чимало можливостей виїхати з країни.

І хоча можливості були — артистка обрала для себе інший шлях – залишитись в рідній країни, допомагати захисникам та продовжувати займатись творчістю.

Наталія Могилевська розповіла, що в неї навіть думки такої не було – щоб залишити рідну країну. І співачка пояснила, чому саме:

У мене таке прізвище, у мене таке коріння, я настільки українка… — зазначила Могилевська

Артистка повідомила, що має українське коріння, а її дід був викладачем української філології в університеті. Саме він, за словами артистки – навчав Миколу Рибчинського та прививав йому любов до української мови.

Наталія Могилевська розповіла, чому залишилась на Батьківщині
Наталія Могилевська розповіла, чому залишилась на Батьківщині

Наталія Могилевська пригадала, що коли тільки починала власну пісенну кар’єру – то в її репертуарі було декілька пісень українською мовою. Хоча на той час це вважалось не модним.

Я назавжди залишаюсь в Україні – наголосила Наталія Могилевська

Артистка розповіла, що дуже любить Київ та й Україну в цілому. І попри те, що в неї були можливості для виїзду — Могилевська обрала свій шлях. І він пов’язаний із Україною.

За словами Наталії Могилевської, вона з 99 року дуже багато робила і продовжує робити велику кількість добрих справ на користь рідної держави, задля розвитку української культури та шоу-бізнесу. Співачка також пригадала, що в ті роки, коли її творчий шлях тільки-но починався – співати українською було не модно.

Але на той час в Могилевської вже був свій, суто український репертуар. Наприклад, пісня “Самота”, що була написана в співавторстві з Юрієм Рибчинським або музичний твір “Місяць”, який теж співала Наталія Могилевська.

Співачка зазначила, що свої перші кроки в творчості вона робила, не забуваючи про українську культуру та рідну мову.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".