Найдовший медичний серіал в історії: серіал “Анатомія Грей” продовжено на 20 сезон. Коли чекати на прем’єру?

Найдовший серіал про медичних працівників " Анатомія Грей" знов з'явиться на екранах. Чого очікувати глядачам від 20-го сезону проекту та коли запланована прем'єра? Читайте про це далі у матеріалі.

Творці серіалу “Анатомія Грей” повідомили про його продовження. Цей серіал вже став найдовшим медичним проектом в історії кінематографу, але продовжує бити рекорди, виходячи вже на 20-й сезон. Слід зазначити, що раніше цей рекорд належав іншому серіалу про медичних працівників під назвою “Швидка Допомога”, в якому налічується лише 15 сезонів.

 

Анатомія Грей/кадр з серіалу
Анатомія Грей/кадр з серіалу

Творці “Анатомії Грей” заявили, що 20-й сезон довготривалого проекту повинен вийти на екрани у наступному, 2024 році. Втім, на зустріч з головною героїнею Мередіт Грей, роль якої блискуче виконала Еллен Помпео — глядачам розраховувати не варто. Згідно з сюжетом — Мередіт переїхала в Бостон, а ось головні події нового сезону серіалу будуть розгортатись у Сіетлі.

Втім, Еллен Помпео не остаточно пішла з серіалу, в якому грала головну роль протягом багатьох сезонів. По-перше, акторка лишається на посаді виконавчої продюсерки серіалу “Анатомія Грей”. По-друге — Еллен Помпео, як і раніше, буде дарувати свій голос початку та кінцівці епізодів серіалу, зачитуючи вступний текст.

Прем’єра першого сезону серіалу “Анатомія Грей” відбулася 18 років назад — у 2005 році. Телевізійна драма розповідає глядачам історію молодої хирургині Мередіт Грей, яка працює в одній з міських лікарень Сіетла. Лікарка прийшла сюди ще молодим інтерном, набиралась досвіду і, врешті решт, набула статусу досвідченого лікаря.

Еллен Помпео - виконавиця головної ролі в серіалі Анатомія Грей
Еллен Помпео – виконавиця головної ролі в серіалі Анатомія Гре

Хірурги з “Анатомії Грей” працюють в операційних, виконуючи надскладні операційні втручання. Окрім роботи головні герої ще встигають закохуватись, будувати особисті стосунки, розчаровуватись в коханні і… знов закохуватись. Вони добре зберігають лікарські таємниці і намагаються вилікувати хронічні проблеми в особистому житті. Набуття професійного досвіду хвилює головних героїв довгограючого серіалу практично нарівні з проблемами особистого характеру, що виникають при будуванні відносин з протилежною статтю.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.