Серіал “Берлін” 2 сезон: дата виходу нових серій і про що буде продовження. Трейлер Berlín

Коли вийде серіал "Берлін" 2 сезон та про що новий сюжет, розповідає "Один факт". Ставши спінофом "Паперового будинку", цей кримінальний серіал привернув неабияку увагу глядачів.

Оскільки смертельно хворий кримінальний авторитет Андрес де Фонольос на прізвисько Берлін помер ще у “Паперовому будинку”, було вирішено зняти приквел. Події у першому сезоні розгортаються ще до тих, які показані в основному серіалі.

Серіал “Берлін” 2 сезон: дата виходу нових серій

Всі 8 серій “Берлін” 1 сезон було показано наприкінці грудня – початку січня. Оскільки рейтинги доволі високі – на порталі imdb.com серіал має понад 7 балів – велика ймовірність того, що “Берлін” 2 сезон побачить світ.

Коли вийде серіал Берлін 2 сезон

Точної дати, коли вийде “Берлін” 2 сезон, Netflix поки не сповістив. Але є всі передумови для продовження улюбленої глядачами історії. Орієнтовно – це літо 2025 року.

“Берлін” 2 сезон: продовження і сюжет

Перший сезон завершився доволі оптимістично. Берліну вдалося викрасти цінні речі й уникнути покарання за це. Звісно, на шляху злочинця виникали певні перепони, та він завжди знаходив вихід зі скрутних ситуацій.

Швидше за все, формат 2 сезону складатиметься за принципом “грабіж на сезон”. Тож очікуємо на провертання ще однієї масштабної операції з експропріації. Романтичні інтриги з 1 сезону, напевно, перекочують і у 2 сезон “Берліна”. Побачимо їхній розвиток та нові події.

Коли вийде серіал Берлін 2 сезон

Не виключено, що Берлін поб’є горшки з Каміллою остаточно. У 8 серії 1 сезону все було доволі позитивно, але недовіра між героями залишилася. Вона може поширитися й призвести до непоправного у 2 сезоні.

Соратник Берліна Даміан уже всіх дістав своїми ревнощами. Надалі проблеми в особистих стосунках можуть завдати зростання напруженості у всій команді. Парам, що утворилися протягом перших 8 серій, також заважатимуть досягти ідилії нові персонажі, які з’являться на телеекрані.

“Берлін” трейлер 2 сезон

Трейлер 2 сезону “Берліна” поки не відзнято. Та щойно з’явиться, його можна буде побачити в україномовному варіанті на платформі Нетфлікс.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.