Серіал “Останній з нас” 2 сезон: дата виходу нових серій і про що буде продовження. Трейлер The Last of Us

Серіал, знятий за мотивами культової гри про зомбі-апокаліпсис, "Останній з нас" 2 сезон ніяк не вийде на телеекрани. Розберімося, що відомо про нові пригоди Джоела й Еллі та дату виходу.

Серіал “Останній з нас” 2 сезон: дата виходу нових серій

У зв’язку зі страйком сценаристів, що тривав до осені 2023 року, прем’єра продовження багатосерійної стрічки затягнулася в часі. Тож дату виходу серіалу “Останній з нас” 2 сезон довелося відкласти.

Коли вийде серіал Останній з нас 2 сезон

Наразі є план – кінець 2024 року. У крайньому разі – початок 2025 року, сповістили в HBO. У першому сезоні було 10 епізодів. Очікується, що в другій частині буде приблизно стільки ж серій. Коли вийде “Останній з нас” 2 сезон, буде сповіщено додатково.

“Останній з нас”: продовження і сюжет

Події в серіалі розгортаються на теренах постапокаліптичної Америки. Пандемія мутованого грибка призвела до появи різних бандитських угруповань. У “Цикаді” намагаються розробити вакцину проти недуги.

Коли вийде серіал Останній з нас 2 сезон

У їхньому розпорядженні є дівчинка Еллі, в якої розвинувся імунітет до грибка. Дитину слід доправити до Університету Колорадо. Цю місію покладають на контрабандиста Джоела Міллера. Звісно, на подорожніх чекають зустрічі з ворогами та безліч перешкод.

Урешті дивна парочка таки дістається кінцевої мети. Та на Еллі й Міллера чекає трагічна розв’язка. Вчені мають намір убити дівчинку, щоб дослідити її мозок. Джоел, який уже втратив доньку, не може цього допустити й починає операцію з порятунку. Очікуємо на продовження серіалу “Останній з нас”. Перегляд обіцяє купу незвіданих вражень.

“Останній з нас” трейлер 2 сезон

Допоки НВО не оприлюднив трейлер серіалу “Останній з нас” 2 сезон. Перша частина вийшла у трьох видах озвучування, тож в українців є можливість обирати кращий із варіантів.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".