Серіал “Венздей” 2 сезон: дата виходу нових серій і про що буде продовження. Трейлер Wednesday

Netflix запустив серіал "Венздей" як франшизу культової "Сім'ї Адамсів". Проєкт виявився шалено популярним. Тож "Венздей" 2 сезон хоч і з запізненням невдовзі запустять у роботу.

Серіал “Венздей” 2 сезон: дата виходу нових серій

Дата виходу 2 сезону серіалу “Венздей” поки достеменно невідома. Знімання планувалося розпочати восени 2023 року. Про це було оголошено ще на початку року. Та страйк сценаристів призвів до затримки творчого процесу.

Коли вийде Венздей 2 сезон

Тепер роботи над висвітленням нових пригод Венздей заплановані на квітень-травень 2024-го. Чи впораються кіношники до осені, важко сказати. Тож коли вийде “Венздей” 2 сезон? Найімовірніше, Netflix таки перенесе прем’єру на 2025 рік.

Ситуація ускладнюється надзвичайною зайнятістю виконавиці головної ролі Дженни Ортега, адже окрім серіалу, акторка знімається ще й у повнометражних фільмах. До того ж у “Венздей” дівчина взяла на себе ще й обов’язки продюсерки.

“Венздей”: продовження і сюжет

Серіал “Венздей” розповідає про героїню з “Сім’ї Адамсів”. Дівчина підросла й подалася навчатися в академію Невермор. Завдяки своїм надзвичайним здібностям юнка спроможна розгадувати різні таємниці.

Коли вийде Венздей 2 сезон

У другому сезоні зміняться локації знімань. Якщо в перших серіях шоу глядачі бачили Румунію, то тепер зніматимуть на теренах Ірландії. Сценаристи, напевно, теж втомилися від власного страйкування, тож для продовження “Венздей” вони настрочили сценарії, яких вистачить на 4 сезони.

“Венздей” трейлер 2 сезон

Дізнатися, що очікує на глядачів у 2 сезоні “Венздей” можна, переглянувши поки не трейлер, а анонс захоплюючої стрічки:

Перший сезон “Венздей” протягом тижня переглянули рекордну кількість годин – 341 мільйон. Це безсумнівний рекорд платформи Netflix. Сподіватимемося, що любителі жахіть перевершать його у 2 сезоні.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".