Серіал “Відьмак” 4 сезон: дата виходу нових серій і про що буде продовження. Трейлер The Witcher

Про початок знімань серіалу "Відьмак" 4 і 5 сезони було оголошено відразу по виходу 3 сезону фентезійного серіалу. Та, певно, через страйк сценаристів довелося відстрочити цю подію.

Серіал “Відьмак” 4 сезон: дата виходу нових серій

Ще у 2022 році Netflix сповістив про початок роботи над 4 і 5 сезонами драматичного серіалу-фентезі. Але дата виходу “Відьмака” змістилася з 2024 року на 2025-ий. Орієнтовною датою називають лютий наступного року.

Дата виходу серіалу Відьмак 4 сезон

Саме у цей час кінороби обіцяють показати прем’єру всіх 8 епізодів серіалу, який так полюбився телеглядачам. Тож тепер практично знаємо, коли вийде “Відьмак” 4 сезон. Звісно, найбільшим розчаруванням для телефанів стала заміна актора, що виконує головну роль, з Генрі Кавілла на Ліама Гемсворта.

“Відьмак”: продовження і сюжет

Оскільки новий актор набагато молодший за попереднього, то слід очікувати, що “Відьмак” 4 сезон буде не стільки продовженням, як флешбеком, і ми дізнаємося подробиці з життя молодого Геральда.

Дата виходу серіалу Відьмак 4 сезон

Продюсери ретельно приховують правду від глядачів, тож не виключено, що сценарій буде написано за романами “Хрещення вогнем” чи “Башта Ластівки”. У будь-якому разі в 4 сезоні побачимо мисливця на чудовиськ Геральда з Рівії, його кохану-чарівницю Йеннефер з Венгерберга (Аня Чалотра), прийомну доньку княжну Ціріллу (Фрея Аллан) та товариша Любистка (Джої Беті). Планується також введення нових героїв – зокрема, вампіра Регіса та краснолюда Золтана Хівай у виконанні голлівудських знаменитостей.

“Відьмак” трейлер 4 сезон

Netflix допоки не оприлюднив “Відьмак” трейлер 4 сезон. Можна лише здогадуватися, що знову побачимо країни, які нагадують Східну Європу епохи Середньовіччя. Як і завше, південній імперії Нільфгаард доведеться воювати з коаліцією, що складається з королівств Півночі.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".