Серіал “Ходячі Мерці: Ті, хто живуть”: дата виходу і про що буде продовження. Трейлер The Ones Who Live

Серіал "Ходячі Мерці" анонсувався як трилогія. Та згодом було вирішено зняти продовження "Ходячі Мерці: Ті, хто живуть" і на цьому завершити розповідь про пригоди Ріка та Мішон.

Серіал “Ходячі Мерці: Ті, хто живуть”: дата виходу нових серій

Телесеріал “Ходячі Мерці: Ті, хто живуть” на каналі AMC складатиметься з 6 епізодів. Дата виходу першого – 25 лютого 2024 року. Наступні виходитимуть протягом березня та першої половини квітня щонеділі.

Дата виходу серіалу Ходячі Мерці: Ті, хто живуть

Фанатів “Ходячих Мерців” давно цікавило, коли вийде продовження “Ті, хто живуть”. Спочатку планувалося розпочати знімання в січні 2023 року в Атланті, а потім переміститися в Карлштадт. Та довелося відразу знімати в штаті Нью-Джерсі з затримкою в місяць.

“Ходячі Мерці: Ті, хто живуть”: продовження і сюжет

Сюжет серіалу “Ходячі Мерці: Ті, хто живуть”, звісно ж, є зомбі-апокаліптичним. У ньому люди перетворюються на тіні. Між ними та живими виникають постійні конфлікти. А Ріку й Мішон дуже складно бути разом за таких умов.

Дата виходу серіалу Ходячі Мерці: Ті, хто живуть
Дата виходу серіалу Ходячі Мерці: Ті, хто живуть

Закохані перебувають на межі з живими. По ходу дійства ми маємо дізнатися, чи перетворяться вони на ходячих мерців і чи втримається їхнє кохання. А задля цього їм спочатку доведеться відшукати одне одного у цьому багатогранному світі живих та мертвих. Роль Ріка Граймса довірили Едрю Лінкольну. Його партнеркою по серіалу є Данай Гуріра, що грає Мішон Граймс.

“Ходячі Мерці: Ті, хто живуть” трейлер

Бюджет продовження серіалу чималий. На кожну серію витратили близько 13,7 млн доларів. Тож можемо розраховувати на величне і яскраве дійство. Переконатися в цьому можна, переглянувши трейлер завершальної частини “Ходячих Мерців: Ті, хто живуть”.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.