Як змінилися актори, що зіграли дітей Хюррем у “Величному столітті”: ви будете здивовані, але вони постаріли

Серіал "Величне століття. Роксолана" демонстрували на телебаченні 3 роки поспіль. І хоч відтоді минуло більш як 10 років, телеглядачі й досі жваво цікавляться подробицями знімання історичної драми.

За сценарієм, дружина султана Сулеймана Хюррем (та, що завжди сміється) народила чотирьох синів та донечку. Цікаво було б глянути, як нині виглядають актори, яким довелося зіграти роль дітей української Роксолани. Час спливає швидко, тож вони вже зовсім не схожі на дітлахів.

Шехзаде Мехмед

Це був первісток Хюррем-Султан. Він став другим у черзі на престол після старшого брата Мустафи, якого народила Сулейману Махідевран. Роль дісталася актору Гюрбею Ілері.

Як виглядають діти Хюррем із Величного століття

Звісно, підбирали його не за схожістю з героєм, оскільки портретів Мехмеда до наших часів не збереглося. Але Ілері чудово вжився в роль нащадка великого роду. Нині Гюрбей став набагато мужнішим й відростив борідку.

Міхрімах

Здається, роки не владні над акторкою Пелін Карахан. Вона й сьогодні виглядає доволі милою. Звісно, це вже не та юнка, що топтала килими у палаці свого вельмишановного татуся. Та й зараз знаменитість має доволі привабливий вигляд.

Як виглядають діти Хюррем із Величного століття

Шехзаде Селім

Третій дитині Роксолани пощастило покерувати Османською імперією. Селім став одинадцятим султаном, отримавши прізвисько Селім П’ятниця. Енгін Озтюрк до цієї ролі був нікому невідомим актором. Натомість участь у серіалі дала йому поштовх стати справжньою зіркою.

Як виглядають діти Хюррем із Величного століття

Шехзаде Баязид

У житті цьому сину Хюррем та Сулеймана не пощастило. Батько його прокляв та стратив. Натомість актор Арас Булут Ийнемли після виконання цієї ролі отримав чудові дивіденди у вигляді нових фільмів.

Як виглядають діти Хюррем із Величного століття

Шехзаде Джихангир

Четверта дитина Роксолани мала вроджену ваду, яку ідеально зобразив актор Толга Сариташ. Своєю грою він змусив глядачів ридати над сумною долею свого героя.

Як виглядають діти Хюррем із Величного століття

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".