У Мережі показали, як нині виглядає Хюррем Султан з “Величного століття”: Мер’єм Узерлі до пластики і після

Останнім часом у мережі почали порівнювати фотографії різних років Мер'єм Узерлі, яка зіграла роль Хюррем Султан у турецькому серіалі "Величний століття": які зміни у зовнішності.

Мер’єм Узерлі, яка здобула широку популярність завдяки своїй ролі у серіалі “Величне століття”, вразила своїх шанувальників кардинальними змінами у своєму зовнішньому вигляді. Після завершення зйомок у цьому успішному проєкті актриса на деякий час зникла з поля зору загалу, але, повернувшись, здивувала світ не лише новим іміджем, а й зміненими рисами обличчя.

Акторка змінила колір волосся з темного на яскравий світлий відтінок. Проте, не лише колір волосся зазнав змін. Узерлі впровадила регулярні фізичні навантаження та здорове харчування, що допомогло їй позбутися зайвих кілограмів і досягти ідеальної фігури.

Як виглядала зірка "Величного століття" Мерʼєм Узерлі до пластики
Як виглядала зірка “Величного століття” Мерʼєм Узерлі до пластики

У порівнянні зі своїми попередніми фотографіями, на нових знімках Мер’єм Узерлі мала інші, більш виразні риси. Помітно зміну контурів обличчя, більш виразні скульптурні лінії та загальне відчуття вишуканості і грації.

Такі зміни скоріше за все пов’язані з популярністю Мер’єм Узерлі після зйомки у “Величному столітті”, це також свідчить про великий професіоналізм та рішучість спробувати щось нове.

Як виглядала зірка "Величного століття" Мерʼєм Узерлі до пластики
Як виглядала зірка “Величного століття” Мерʼєм Узерлі до пластики

Ще однією зі змін у зовнішності актриси сталися з її носом, який став помітно загостреним. Таким чином, ймовірно, Мер’єм вирішила зробити ринопластику. За оцінкою експертів, Узерлі можливо користується також ін’єкціями краси та проводить контурну пластику.

Як виглядала зірка "Величного століття" Мерʼєм Узерлі до пластики
Як виглядала зірка “Величного століття” Мерʼєм Узерлі до пластики

Звичайно ж, не обійшлося без застосування філерів для губ, є також припущення, що актриса можливо видалила скулові кісточки, що призвело до чіткого виділення її вилиць.

Отже, зміни в зовнішності актриси Мер’єм Узерлі є очевидними та варто зазначити, що так акторка почувається значно впевненіше.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".