Кіноляп у “Величному столітті”: Хюррем не могла бути фавориткою Султана Сулеймана через один “дефект”

Хюррем Султан з "Величного століття" насправді ніколи б не могла стати коханою дружиною Сулеймана. "Один Факт" розповість, яка саме деталь зовнішності Хюррем завадила б їй ходити у фаворитках.

Найвідоміша фаворитка турецького султана Сулеймана із серіалу “Величне століття” в реальному житті ніколи б не потрапила до гарему. І точно ніколи б не була улюбленою жінкою кароокого султана. Чому? На це питання “Один Факт”відповість далі.

Рудоволоса Хюррем Султан насправді ніколи б не потрапила до турецького гарему і цілком точно не ходила б у фаворитках в самого Султана Сулеймана. І ось чому. Справа в тому, що у серіалі “Величне століття” був допущений серйозний кіноляп. І полягає він у тому, що головна героїня – Хюррем Султан, мала яскраве, руде волосся.

Чому Хюррем Султан ніколи б не взяли до гарему
Чому Хюррем Султан ніколи б не взяли до гарему

Справжній турецький султан Сулейман ніколи б не взяв до себе в гарем руду наложницю. Бо в часи турецького султанату рудоволосі жінки вважались відьмами. Їх скоріш би спалили на кострі, ніж зробили б коханою жінкою Султана.

В турецькому султанаті та гаремах більш цінними були наложниці із темним кольором волосся. В багатьох книжках, що належали до того часу — було написано про те, що в гаремах дуже ретельно стежили за селекцією дівчат, що потрапили до полону.
Турецькі солдати захоплювали полонянок тільки з певними критеріями зовнішності. Мав значення не тільки вік дівчини і кількість полонянок. Особливу увагу приділяли кольору волосся дівчини. Перевагу надавали саме брюнеткам. Їх в гаремах було приблизно 85-90%. Білявок в гаремах було значно менше.

А ось рудоволосих дівчат наложницями султана не робили зовсім. В середні віки правителі вбачали в таких жінках втілення демонічних сил.

Сулейман ніколи б не взяв Хюррем до гарему і ось чому
Сулейман ніколи б не взяв Хюррем до гарему і ось чому

Саме через руде волосся славнозвісна Хюррем Султан з “Величного століття” ніяк не могла стати однією із головних жінок в гаремі султана Сулеймана. Це – кіноляп, допущений творцями популярного турецького серіалу.

Нові статті

Схожі статті

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.