Серіал “Хлопаки” 4 сезон: дата виходу нових серій і про що буде продовження. Трейлер The Boys

Влітку шанувальники "Хлопаків" зможуть насолодитися 4 сезоном американського серіалу, знятого за мотивами коміксів Гарта Інніса і Дерріка Робертсона. Коли дивитися?

Серіал “Хлопаки” 4 сезон: дата виходу нових серій

Стала відома дата виходу 4 сезону серіалу “Хлопаки”. Очікується, що 13 червня прихильники саги про супергероїв побачать відразу три епізоди. Наступні 4 і 5 серії вийдуть 20 та 27 червня.

Дата виходу серіалу Хлопаки 4 сезон

На липень заплановано останні 3 епізоди – 4, 11, 18 липня. Всього буде 8 серій. Коли вийде серіал “Хлопаки” 4 сезон, українці зможуть обрати перегляд із поміж трьох варіантів україномовного озвучування.

“Хлопаки”: продовження і сюжет

The Boys можна назвати драматичним серіалом, оскільки йдеться про протистояння гурту звичайних людей та супергероїв, здатних завдяки власним здібностям чинити всілякі негаразди. Вони у своїх діях керуються виключно особистісними інтересами, а не гуманними цілями.

Дата виходу серіалу Хлопаки 4 сезон

З іншого боку в продовженні “Хлопаків” знову буде чимало чорного гумору. Не обійдеться й без сцен насильства та еротики. Тож дітям і підліткам дивитися подібне зась. Концепція серіалу призвела до найбільшої полеміки довкола кінопродукту у 2019 році.

Дії супергероїв і справді виглядають переконливими завдяки чималій кількості візуальних ефектів, застосованих під час знімань. Найімовірніше, 4 сезон буде не останнім. Ми зможемо й надалі насолоджуватися боротьбою добра зі злом та його переконливою перемогою.

“Хлопаки” трейлер 4 сезон

Історію команди під керівництвом Біллі Бутчера буде продовжено вже влітку цього року. Український трейлер “Хлопаки” 4 сезон є можливість переглянути просто зараз:

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.