Куди зникли і який мають вигляд головні зірки серіалу “Величне століття”. Фото акторів тоді й зараз

Головні актори з турецького серіалу "Величне століття" дуже змінились за багато років. Як зараз виглядають Хюррем, султан Сулейман та інші герої улюбленого серіалу про Османську імперію

Турецький серіал “Величне століття” був знятий за мотивами реальних подій і заснований на історичних документах. Цікавий сюжет про турецького султана Сулеймана Пишного та його гарем прийшовся до душі багатьом глядачам не тільки в Туреччині, але й в інших країнах світу.

Перший показ телесеріалу відбувся в січні 2011 року. Проект налічує 4 сезони, які демонструвались на телебаченні до 2014 року.

Зо дня прем’єри “Величного століття” пройшло понад 10 років і зараз актори, що виконували головні ролі – дуже змінилися. Як зараз виглядає виконавиця ролі Хюррем Султан та інші головні актори турецького серіалу – дивіться в матеріалі від “Один Факт”.

Мер’єм Узерлі

Акторка Мер’єм Узерлі зараз мешкає в Німеччині (Берлін). З Туреччиною Мер’єм поєднують родинні корені, адже її батько родом саме з цієї країни. А ось сама Мер’єм народилась в Німеччині. В цій же країні вона постійно живе і розвиває власний косметичний салон, який відкрила в 2015 році.

Як зараз виглядає Мер'єм Узерлі з Величного століття
Як зараз виглядає Мер’єм Узерлі з Величного століття

В порівнянні із 2011 роком, коли “Величне століття” вийшло вперше – Мер’єм Узерлі дуже змінилась. Тепер вона зовсім не рудоволоса красуня, яка полюбилась багатьом глядачам. Тепер Мер’єм – білявка, але з тою ж яскравою посмішкою на обличчі.

Халіт Ергенч

Виконавець ролі султана Сулеймана Пишного Халіт Ергенч нещодавно перебрався із родиною до Лондону. Разом із дружиною Бергюзар Корель він придбав там будинок.

Як зараз виглядає Халіт Ергенч з Величного століття
Як зараз виглядає Халіт Ергенч з Величного століття

З моменту зйомок у “Величному столітті” Халіт Ергенч дуже змінився зовні. Він відростив довгу бороду, яка вже встигла посивіти і набув більш мужніх рис обличчя.

Небахат Чехре

Небахат Чехре – відома турецька акторка, якій на момент початку зйомок виповнилося 67 років.

Зараз виконавиці ролі Валіде Султан вже 78 років і вона має ще більш квітучий вигляд, аніж раніше.

Як зараз виглядає Валіде Султан з Величного століття
Як зараз виглядає Валіде Султан з Величного століття

В минулому Небахат Чехре – співачка та модель. В реальному житті ця акторка на відміну від свого серіального персонажу – усміхнена та активна. Небахат завжди гарно виходить на світлинах і дуже полюбляє фотографуватись.

Нур Феттахоглу

Махідевран Султан, роль якої виконала акторка Нур Феттахоглу зараз мешкає в просторому будинку у Туреччині (Стамбул), що розташований у великому і захищеному охороною комплексі. Нур Феттахоглу вже виповнилось 40 років.

Як зараз виглядає Махідевран Султан із Величного Століття
Як зараз виглядає Махідевран Султан із Величного Століття

З часів виходу на екрани “Величного століття” ця дівчина практично не змінилася. Хіба що волосся замість темного, як у Махідевран, стало світленьким.

Білявка Махідевран так само гарно виглядає, як і брюнетка.

Нові статті

Схожі статті

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: час звільнитись з вашої роботи

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: прислухайтесь до своїх побажань та змініть ваше життя в кращу сторону.