Серіал “Чорне дзеркало” 7 сезон: дата виходу нових серій і про що буде продовження. Трейлер Black Mirror

Стало відомо, коли вийде 7 сезон серіалу "Чорне дзеркало". Цьогоріч ми подібного навряд чи дочекаємося. А от на 2025 рік уже точно можна розраховувати. Netflix уже зробив замовлення сценаристам.

Серіал “Чорне дзеркало” 7 сезон: дата виходу нових серій

Шанувальники “Чорного дзеркала” дуже довго очікували на 6 сезон. Врешті його виклали на платформі Нетфлікс 15 червня 2023 року весь відразу, оскільки він вийшов доволі коротким.

Виробники запевнили, що 7 сезон обов’язково з’явиться на телеекранах. Конкретна дата виходу серіалу “Чорне дзеркало” поки не називається, але коротеньке промо вже випустили з підказкою.

Дата виходу 7 сезону серіалу Чорне дзеркало

Щоправда, можемо побачити лише рік – 2025, а не конкретний місяць чи день. Але й це надихає, що очікувати залишилося зовсім недовго. Найімовірніше, буде 6 епізодів, в яких розглядатимуться глобальні питання світу технологій.

“Чорне дзеркало”: продовження і сюжет

На 6 сезон фани “Чорного дзеркала” очікували аж 4 роки. Тож якщо кіношники виконають свою обіцянку й випустять продовження у 2025-му, це буде справжнім проривом. Популярність серіалу говорить сама за себе.

Дата виходу 7 сезону серіалу Чорне дзеркало

У 6 сезоні відкрилися нові перспективи, які потребують продовження, розвитку й пояснення деяких моментів. Історії героїв можна продовжувати, викликаючи цікавість із боку глядачів.

Режисер Чарлі Брукер продовжить відкривати похмурі сторінки сучасності крізь призму технологічних новинок. Приготуйтеся – невдовзі поринете не лише у світ захопливих історій, але й подекуди тих, що лякають.

“Чорне дзеркало” трейлер 7 сезон

Серіал “Чорне дзеркало” можна буде переглянути на платформі Netflix в Україні рідною мовою. Трейлера 7 сезону поки не випустили, тож є можливість пригадати головні події 6 сезону:

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?