Як виглядали наложниці султана Сулеймана в реальності: порівнюємо з акторками серіалу “Величного століття”

У серіалі "Величне століття" намагались відобразити реальні образи наложниць султана Сулеймана, однак це не дуже вдалось: порівняння акторок у серіалі та в реальності.

Серіал “Величне століття” став неабияким феноменом світової кінематографії, привертаючи увагу глядачів до складної історії Османської імперії та її визначних постатей, зокрема султана Сулеймана І. Пропонуємо порівняти, чи у серіалі відображено реальний образ наложниць та дружин відомого правителя.

У серіалі, фаворитки Сулеймана представлені вельми привабливими жінками у вишуканих костюмах та з макіяжем. Однак, реальна ситуація відрізняється від цього ідеалізованого зображення.

Наприклад, Фюлане-хатун, улюблениця молодого султана, зуміла завоювати серце Сулеймана та народила йому сина Махмуда.

Фюлане-хатун в серіалі та в реальності
Фюлане-хатун в серіалі та в реальності

Махідевран Султан, яка народила Сулейманові сина Мустафу, також відрізняється від зображення у серіалі. Вона була визнана однією з найкрасивіших жінок Османської імперії, але не отримала такого великого значення у житті султана.

Махідевран Султан в серіалі та в реальності
Махідевран Султан в серіалі та в реальності

Також однією із найбільш відомих і впливових жінок у житті Сулеймана була Хюррем Султан, яку українці називають Роксоланою. Вона відзначалася не тільки своєю вродою, але і гострим розумом, що надало їй підвищений статус серед інших наложниць султана.

Хюрем Султан в серіалі та в реальності
Хюрем Султан в серіалі та в реальності

Хюррем відіграла значну роль у політичному та соціальному житті Османської імперії, ставши не лише улюбленицею Сулеймана, але й його радницею та соратницею. Вона також першою стала, хто отримав статус законної дружини Султана.

У “Величному столітті” актори зображають наложниць як вишуканих красунь, часто надаючи перевагу зовнішньому вигляду та естетиці. Проте, в реальності, життя наложниць султана було складним і нелегким. Вони зазнавали конкуренції між собою за увагу султана та вплив на його рішення.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.