Серіал “Ласун” 3 сезон: дата виходу нових серій і про що буде продовження. Трейлер Sweet Tooth

Стала відома дата виходу 3 сезону серіалу про хлопчика з оленячими рогами. Чергові серії "Ласуна", який почав виходити у 2021 році, можна буде побачити на стрімінговому сервісі Netflix.

Серіал “Ласун” 3 сезон: дата виходу нових серій

Американський телесеріал “Ласун” знято за коміксами Джеффа Леміра та Джеффа Собола. 1 сезон глядачі побачили у 2021-му. Тепер стало відомо, коли вийде 3 сезон, який має стати останнім.

Дата виходу 3 сезону серіалу Ласун

Трансляція 2 сезону завершилася торік у травні. Й відразу ж було сповіщено про продовження “Ласуна”. 3 сезон має стати завершальним. Глядачі зможуть побачити його на Нефліксі, починаючи з 6 червня в українському дубляжі.

“Ласун”: продовження і сюжет

У центрі сюжету серіалу “Ласун” лежить тема глобальної епідемії. Мало того, що подібна катастрофа призвела до смерті багатьох людей, так тепер ще й почали народжуватися гібридні діти з антропоморфними та тваринними рисами.

У 3 сезоні, як і в попередніх, головним героєм є хлопчик Гас, який має на голові оленячі вушка та роги. Спочатку малюк жив із батьком. Та після смерті родича був змушений відбути на пошуки інших дітей-гібридів. Гас збирається дізнатися всю правду про минуле.

Дата виходу 3 сезону серіалу Ласун

Йому допомагає дорослий дядечко Томмі. Він хоч і злочинець, та вирішив зробити добру справу для хлопчика-мутанта. Тим паче, що Гас, тобто Солодкий Зуб, врятував йому життя, захистивши від мисливців за гібридами. Разом вони вирушають у подорож, сповнену захоплюючих пригод.

“Ласун” трейлер 3 сезон

Дивитися серіал цікаво не лише дітям, але й дорослим, які полюбляють фантастику, а також пригоди й драму. З трейлера 3 сезону “Ласун” можна уявити собі, про що йтиметься у стрічці.

Нові статті

Схожі статті

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.

Скандаліст Потап розсекретив, ким працює за кордоном у свої 43 роки: “А як ви думаєте, хто переможе?”

Всі ламають голови, намагаючись зрозуміти, чим Потап 3-ій рік поспіль займається за кордоном, вештаючись по різних континентах. Репер урешті назвав свою професію та висловив побоювання щодо неї.