Найстарший з Кайдашів Віктор “Омелько” Жданов оженився не на селянці: як виглядають жінка і донька актора?

Виконавець ролі Омелька в українському серіалі "Спіймати Кайдаша" Віктор Жданов в реальному житті синів немаϵ. Але в нього виросла красуня-донька. Дізнайтесь, як виглядають дружина і донька артиста.

Актор Віктор Жданов народився 3 березня 1968 року. Заслужений артист України родом з Херсонщини (село Киселівка), але з 2000 року він переїхав на Схід України, у місто Донецьк.

В рідному регіоні Жданов закінчив Херсонське культурно-просвітницьке училище за спеціальністю “Режисер самодіяльних театральних колективів.

Деякий час після закінчення навчання Віктор Жданов працював актором в Херсонському академічному театрі ляльок. Трохи згодом актор почав працювати в Херсонському обласному українському музично-драматичному театрі імені М. Куліша.

Український актор театру і кіно Віктор Жданов показав дружину та доньку
Український актор театру і кіно Віктор Жданов показав дружину та доньку

Після переїзду в Донецьк Віктор Жданов приймав участь у спектаклях в національному академічному українському музично-драматичному театрі.

В 2014 році життя актора Жданова як і всіϵї його родини – суттϵво змінилось. Йому довелось переїхати до Киϵва, але згодом це пішло лише на користь артисту. На сьогоднішній день він ϵ одним з найпопулярніших українських акторів. Найбільш відомим його зробив серіал “Спіймати Кайдаша”, в якому він зіграв голову родини, Омелька Кайдаша.

Дружина Віктора Жданова Олена Хохлаткіна та його донька Оксана Жданова
Дружина Віктора Жданова Олена Хохлаткіна та його донька Оксана Жданова

В героя Віктора Жданова за сюжетом — двоϵ синів та дружина-селянка. В реальному житті артист також був одружений довгих 17 років. Поряд із ним була рудоволоса жінка, Олена Хохлаткіна. Вона народила акторові доньку Оксану.

Зараз донька Віктора Жданова вже доросла. Їй вже виповнилось 32 роки. Оксана Жданова також обрала акторську професію. Її можна побачити в багатьох українських серіалах (наприклад, “Дворняжка Ляля”, “Нити Судьбы”).

Колишня дружина Віктора Жданова, Олена Хохлаткіна — народна артистка України. Вона також знімаϵться в українському кіно, а ще — граϵ в спектаклях Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

Віктор Жданов із дружиною Оленою Хохлаткіною та донькою Оксаною Ждановою
Віктор Жданов із дружиною Оленою Хохлаткіною та донькою Оксаною Ждановою

Подружжя Жданова та Хохлаткіної перестало існувати після 17 років шлюбу. Ініціатором розлучення став сам Віктор Жданов. Втім, йому вдалось зберегти теплі відносини із колишньою дружиною. В розмові із журналістами Жданов зізнавався, що він не пішов до іншої жінки, а вирішив просто відійти в сторону, щоб полегшити дружині життя. Окрім доньки Оксани подружжя також виховало сина, який вчиться на оператора.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.