Серіал “Володар перснів: Персні влади” 2 сезон: дата виходу нових серій і про що буде продовження. Трейлер

Шанувальники чекають на серіал "Володар перснів: Персні влади" 2 сезон, починаючи з 2017 року, коли компанія Amazon Prime викупила права й зобов'язалася відзняти кілька сезонів.

Серіал “Володар перснів: Персні влади” 2 сезон: дата виходу нових серій

Ситуація з фентезійним серіалом постійно ускладнювалася, а дата виходу “Володаря перснів: Персні влади” весь час зсувалася. У листопаді 2019-го було замовлено сценарій. Далі виникла затримка у зв’язку з пандемією.

Дата виходу 2 сезону серіалу Володар перснів: Персні влади

У серпні 2021-го сповістили, що зніматимуть у Великобританії, а не в Новій Зеландії. У жовтні 2022 року врешті приступили до знімань, завершивши роботу у червні 2023-го. Врешті телефани дізналися, коли вийде серіал “Володар перснів: Персні влади” 2 сезон. Це станеться 29 серпня 2024 року. Графіку виходу всіх 8 серій поки не оприлюднено.

“Володар перснів: Персні влади”: продовження і сюжет

2 сезон обіцяє бути набагато жорсткішим та темнішим за перший. Події розгортаються за тисячі років до “Гобіта” та “Володаря перснів” Толкіна. Глядачі споглядатимуть за створенням кількох нових перснів, а на додачу ще й помилуються пекельним вибухом.

Дата виходу 2 сезону серіалу Володар перснів: Персні влади

Більшість акторів перекочувала у продовження “Володаря перснів: Персні влади”. Саурона зіграє австралійський актор Чарлі Вікерс. Головний герой перевдягнеться в ельфа, щоб допомогти Келебрімбору, якого зіграє Чарльз Едвардс, кувати нові персні.

Допоки персонажі з першого сезону готуються до вирішальної битви, їм всіляко докучають не лише орки, але й повзучі ліани, черв’ячний слиз та чимало інших бридких субстанцій.

“Володар перснів: Персні влади” трейлер 2 сезон

Трейлер 2 сезону серіалу-приквелу “Володаря перснів” маємо можливість переглянути. За першу добу він набрав кілька мільйонів переглядів, що свідчить про зацікавленість глядачів:

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.