Як виглядає третій чоловік Ірми Вітовської, якого вона приховує від широкого загалу: заміж пішла у футболці

Українська акторка Ірма Вітовська була в шлюбі тричі. Хто став її третім чоловіком і чому вона пішла за нього заміж не у весільній сукні? Далі про це розповість "Один Факт".

Ірма Вітовська — популярна українська акторка, яка народилась 30 грудня 1974 року в Івано-Франківську. В 2024 році їй виповниться вже 50 років. Цікаво, що батьки назвали майбутню артистку Іриною, а Ірма – це сценічний псевдонім.

Акторка була одружена тричі. Перший шлюб в житті Ірми стався ще в студентські роки. Однак шлюб проіснував недовго і стосунки між парою були припинені. Імʼя першого чоловіка артистки невідоме.

Ірма Вітовська з сином Орестом і третім чоловіком
Ірма Вітовська з сином Орестом і третім чоловіком

Другим чоловіком Ірми Вітовської став актор Молодого театру Володимир Кокотунов. Ірма пішла за нього заміж в 25 років і в 2011 році народила коханому сина. Хлопчика назвали Орестом.

В 2016 році, коли Ірмі Вітовській було вже 44 роки, вона вийшла заміж втретϵ. Чоловіком телезірки став бізнесмен, якого звуть Віталій Ванца. Розпис закоханих відбувся в РАГСі міста Киϵва, а сталась ця урочиста подія 8 квітня.

Молодята завітали на урочисту церемонію в повсякденному одязі та запросили на весілля лише декількох друзів. Медовий місяць подружжя провело в рідному місті Ірми Вітовської, Івано-Франківську.

Ірма Вітовська і Віталій Ванца
Ірма Вітовська і Віталій Ванца

Третій чоловік Ірми Вітовської, Віталій Ванца — людина не публічна. Він працюϵ підприϵмцем. Нещодавно Ірма Григорівна розповіла про те, як їм вдаϵться через 8 років шлюбу зберігати теплі стосунки і не зруйнувати їх.

За словами артистки, в їх шлюбі з Віталіϵм Ванцою немаϵ місця емоційним гойдалкам. У відносинах все стабільно і рівно.

Усім, хто хоче зберегти стосунки в нинішній складний час – Ірма Вітовська радить зберігати голову холодною та не давати волю емоціям. Артистка вважаϵ, що якщо в парі обидві людини — зрілі і підходять один одному, то в їхніх стосунках буде царювати гармонія.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?