Як з роками змінювались найкрасивіші українські акторки: сестри Сумські, Ада Роговцева, Ірма Вітовська

Зазвичай дівчата замолоду гарні, а з віком втрачають привабливість. Про відомих українських акторок Ольгу та Наталію Сумських, Аду Роговцеву та Ірму Вітовську цього не скажеш.

Ольга Сумська

В підлітковому віці дівчина вважала себе гидким каченям. Та оскільки батьки й старша сестра грали в театрі, Оля вирішила піти їхнім шляхом. І не прогадала. З часом перетворилася на найгарнішу та найжаданішу жінку, через яку чоловіки ладні були навіть битися між собою. Молодій актрисі давали виключно головні ролі як у театрі, так і в кіно. У свої 57 років Сумська дасть форму купі молодих колежанок.

Як виглядали в молодості сестри Сумські, Ада Роговцева, Ірма Вітовська

Наталія Сумська

Акторка старша за сестру на 11 років. Але, відзначивши 68-ліття, йти зі сцени не збирається. Брюнетка з виразними карими очима замолоду розбила не одне чоловіче серце. А найгарнішого чоловіка в театрі зробила своїм чоловіком. Навіть народила Анатолію Хостікоєву сина В’ячеслава.

Як виглядали в молодості сестри Сумські, Ада Роговцева, Ірма Вітовська

Ада Роговцева

Нині легенді українського кінематографа 86 років. Але вона продовжує вести активний спосіб життя й не відмовляється від ролей. На екрані, як і багато десятиліть поспіль, виглядає природно й невимушено. Складається враження, що вік над акторкою не владний. Хоча, звісно, зміни відбуваються, якщо поглянути на дівочу світлину Ади Миколаївни.

Як виглядали в молодості сестри Сумські, Ада Роговцева, Ірма Вітовська

Ірма Вітовська

49-річній акторці ще рано думати про пенсію. А вона й не збирається йти з телеекранів. Зірковим часом Ірми Григорівни стали знімання в ситкомі “Леся+Рома”. Тоді їй було 30 років. Та першим її фільмом став “Нескорений”. Відтоді всі акторські роботи Вітовської складно підрахувати. Але в кожній стрічці можемо милуватися красою знаменитості та талановитою грою.

Як виглядали в молодості сестри Сумські, Ада Роговцева, Ірма Вітовська

Нові статті

Схожі статті

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?