Ірині Кудашовій з серіалу “Школа” пропозицію зробив один, а дитинку – інший: невже причетний Богдан Осадчук?

Під час знімань серіалу "Школа" Богдан Осадчук закрутив роман з Анною Трінчер. Останнім часом актора все частіше бачать у присутності ще однієї "школярки" Ірини Кудашової.

Попри те, що отримала пропозицію руки й серця від іншого, Ірина Кудашова раптово виклала в мережу Інстаграм світлину, де стоять разом із Богданом Осадчуком й тримають на руках дитину. Актори з серіалу “Школа” ніжно дивляться на немовлятко, а Ірина ще й поцікавилась у молодика:

“Доброго дня, студія! А це не твоя дитина? @osadchukbogdann”

На іншому відео Ірина знову з пакуночком, але ідилії вже немає. Дівчина підходить до Богдана, злостиво штовхає його в плече й повторює той самий текст. Підписники сторінки знаменитості трішечки отетеріли від подібної новини.

В Ірини Кудашової та Богдана Осадчука з’явилася дитина

Є у мережі й інше відео, де Кудашова вже без малятка душить бідолашного Осадчука за горло й шипить, немов зміюка, погрожуючи. Що відбувається між знаменитостями насправді, сказати важко, але навіть Тарас Цимбалюк повівся на цю новину.

В Ірини Кудашової та Богдана Осадчука з’явилася дитина

Актор привітав пару з донечкою, побажавши, щоб росла здоровою. На що Богдан подякував колезі за те, що поруч. Напарниця Цимбалюка по кліпу для гурту “Лєнінград” Даша Трегубова схарактеризувала ситуацію, як “вагітна в 16”.

В Ірини Кудашової та Богдана Осадчука з’явилася дитина

Хтось із підписників підлив олії у вогонь, пригадавши, що бачив нещодавно Ірину з хлопцем, що на фото, на залізничному вокзалі. Дівчина була вбрана у рожевий спортивний костюм і тримала букет квітів у руках. Багато хто привітав пару акторів із поповненням. Та знайшлися й такі, що поставилися до провокативної інформації скептично:

“Ірино, а ви були вагітною?”

“Вони що, разом?”

“Стоп! Шо?”

Більш уважні пригадали інтерв’ю Кудашової, в якому вона наголошувала, що вони з Богданом просто друзі. Тим паче, що раніше Ірина викладала в мережу світлини зі своїм хлопцем, який зробив їй пропозицію руки й серця.

Нові статті

Схожі статті

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.