Як з роками змінювались найкрасивіші актори фільму “Весна на Зарічній вулиці”: були іконами краси (ФОТО)

Майже 7 десятиліть минуло відтоді, як у радянських кінотеатрах показали стрічку "Весна на Зарічній вулиці". Молоді й гарні актори запали в душу мільйонам телеглядачів. Як вони змінилися згодом?

Микола Рибников

Після прем’єри стрічки бравий монтажник-висотник міг обирати з мільйонів прихильниць. А він одружився з колегою Аллою Ларіоновою, попри те, що жінка була вагітна від іншого.

Як виглядали в старості актори з фільму Весна на Зарічній вулиці

Вони прожили разом до 1990 року. Потім у Миколи Миколайовича стався серцевий напад, і лікарі не змогли врятувати життя. Вдова померла через 10 років. В останні роки життя Рибникова не знімали, тому родина дуже сильно бідувала.

Ніна Іванова

Ця дівчина за освітою були медикинею, але знімалася у режисерів-студентів. Так і потрапила на очі Марлену Хуцієву. І хоча після “Весни” стала дуже популярною, добитися успіху в акторській професії так і не спромоглася.

Як виглядали в старості актори з фільму Весна на Зарічній вулиці

На знімальному майданчику Ніна познайомилася з оператором Радомиром Василевським, який покинув заради красуні сім’ю. Вони одружилися й переїхали до Одеси, та разом були недовго. У 80-их років акторка пішла на пенсію й жила у справжніх злиднях. У 2020 році її не стало.

Юрій Бєлов

Актор хоч і зіграв у стрічці роль другого плану, став неабияк популярним і невдовзі його запросили у фільм “Карнавальна ніч” й інші популярні на той час проєкти. Та на заваді успішній кар’єрі стало потрапляння до психлікарні.

Як виглядали в старості актори з фільму Весна на Зарічній вулиці

Після цього головних ролей йому більше не пропонували. Чоловік поводився неадекватно, зловживав алкоголем. В останні роки життя змушений був таксувати. 31 грудня 1991 року Бєлов поспішав додому, щоб подивитися “Карнавальну ніч” по телевізору, але у нього раптово зупинилося серце.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?