Віра була хвостиком Олександра Кобзаря, підкорюючись чоловіку: як розпався зірковий шлюб через 20 років

Віру та Олександра Кобзарів можна побачити в багатьох фільмах та серіалах. Мало хто знає, що вони колись були подружжям, прожили 2 десятиліття й мають двох спільних дітей.

Після навчання у театральному виші випускників Віру та Олександра Кобзарів запросили до Донецька. Там ставили чимало вистав, тож робота була. Провели в місті 2 сезони. Потім подалися до Ніжина, оскільки Сашку на Сході країни дуже не сподобалося.

Віра та Олександр Кобзарі розлучилися після 20 років шлюбу

Віра, хоч і не відчувала особливого дискомфорту, як дружина декабриста, мовчки поїхала за благовірним, хоча мала головні ролі в театрі й вела програму на місцевому телебаченні. Після переїзду все кардинально змінилося.

Ролей стало катастрофічно мало. Народилися діти Прохор і Варя, які потребували маминої уваги. Жінка трішки набрала ваги. Лише згодом Віра пішла викладати в інститут Карпенка-Карого, щоб мати хоч якийсь зв’язок із професією.

Віра та Олександр Кобзарі розлучилися після 20 років шлюбу

Хоча й під час декретної відпустки Віра спромоглася знятися в одному проєкті. Тоді доводилося брати дитину з собою й годувати під час перерв у зніманнях. Сашко заспокоював, що все ще буде, а головне усе-таки діти.

За 7,5 року все змінилося. Кобзар стала жаданою акторкою у кіно. Вона не шкодує про втрачений марно час. Адже 8 років поспіль не могла завагітніти, а потім народила двох дітлахів один за одним.

Віра та Олександр Кобзарі розлучилися після 20 років шлюбу

На жаль, донька й син не вберегли сім’ю від розпаду. Після 20 років шлюбу Віра й Олександр розлучилися. Стосунки колишнє подружжя підтримує дружні. Коли мама акторки тяжко хворіла, колишній чоловік забрав дітей до себе.

Під час повномасштабного вторгнення теж допоміг виїхати з Києва. Заради дітей Віра з Олександром підтримують хороші цивілізовані стосунки. Навіть коли перетинаються на знімальному майданчику, поводяться як друзі, без сварок та взаємних образ.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.