Пацюк поховав кохану, Солоху двічі зрадили: як склалася доля акторів фільму “Вечори на хуторі біля Диканьки”

Визначною подією став вихід на телеекрани у 1962 році фільму "Вечори на хуторі біля Диканьки". Актори, що зіграли головні ролі, в одну мить стали знаменитими. Як склалася доля зірок надалі?

Звісно, радянські чиновники-атеїсти не могли залишити оригінальну гоголівську назву “Ніч перед Різдвом”, тому й з’явилася дещо змінена. Для багатьох акторів, що брали участь у зніманнях містики, їхні ролі стали фатальними.

Оксана

Режисер Олександр Роу ніяк не міг визначитися з головною героїнею. Врешті випадково зустрівся в коридорі кіностудії Довженка з Людмилою Мизніковою, вигукнувши: “Ось моя Оксана!” 19-річна дівчина трішки отетеріла від несподіванки, адже мала зніматися в Білорусі.

Як склалася доля акторів фільму Вечори на хуторі біля Диканьки

Та невдовзі відбула на Кольський півострів. На Полтавщині тоді була безсніжна зима, тож довелося їхати так далеко. Людмила вийшла заміж, народила дитину й деякий час працювала в театральному музеї на території Києво-Печерської лаври.

Вакула

Ця роль для Юрія Таврова стала єдиною важливою у житті. Випускника театрального інституту підозрювали в романі з Мизніковою. Насправді вони не зійшлися характерами й обом було дуже важко зображати закоханість.

Як склалася доля акторів фільму Вечори на хуторі біля Диканьки

Більше актора на серйозні проєкти не запрошували, тож згодом він пішов із професії. Працював в Одесі будівельником, ще й зловживав оковитою. Ніхто з колег навіть не знає, де похований Тавров.

Солоха

Людмила Хітяєва, граючи огрядну жінку, мала всього 30 років. До того ж була стрункою, немов очеретинка. Костюмерам доводилося вбирати її, немов капустину, в кілька спідниць. А гримери постійно замальовували горбинку на носі, бо акторка перед зніманнями зламала цю частину тіла, несподівано впавши.

Як склалася доля акторів фільму Вечори на хуторі біля Диканьки

Особисте життя зірки не склалося. Вона двічі виходила заміж і двічі благовірні зраджували жінку, коли та перебувала при надії. Тож довелося не лише розлучатися щоразу, але й робити аборти.

Пацюк

Микола Яковченко після знімань у культовій стрічці знімався дуже багато, переважно в гумористичних проєктах. Та коли його дружина померла від онкології, не зміг цього винести й пішов у запій.

Як склалася доля акторів фільму Вечори на хуторі біля Диканьки

Лише турбота про доньок вберегла чоловіка від найстрашнішого, а то міг би пуститися берега. У сквері поблизу театру Франка великому комедійному актору встановлено пам’ятник разом із його улюбленою таксою.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?