Не холостяк, як думають усі: 65-річний Володимир Горянський показав молоду дружину, яку довго приховував

Актор Володимир Горянський був одружений двічі. Перший шлюб розпався в 2011 році. Вдруге артист одружився в 2015 році. Подивіться, як виглядає друга дружина актора, з якою він вінчався в церкві.

Володимир Вікторович Горянський – талановитий актор, телеведучий, артист Київського академічного театру драми та комедії на Лівому березі Дніпра. В свої 65 років він встиг двічі побувати в шлюбі.

З першою дружиною Ларисою актор зустрічався більш ніж 4 роки, після чого — молодята побралися законним шлюбом в одному з РАЦСів міста Києва. Урочиста подія пройшла 16 лютого 2002 року. Тоді серед почесних гостей були присутні нині покійна Руслана Писанка і акторка Ольга Сумська. Жінка артиста, що народила йому доньку — займалася бізнесом.

В шлюбі з Ларисою Володимир Горянський прожив з 2002 по 2011 роки
В шлюбі з Ларисою Володимир Горянський прожив з 2002 по 2011 роки

Перший шлюб Володимира Горянського проіснував до 2011 року. В ньому у подружжя в 2004 році народилась донька.

Як виглядає друга дружина Володимира Горянського, з якою він вінчався в церкві?

Таємниче друге весілля Володимира Горянського теж відбулось в лютому. Імовірно, саме цей зимовий місяць є для театрального артиста знаковим. Адже і народився Горянський теж в лютому, і обидва шлюби реєстрував теж в останній місяць зими.

Другу дружиною українського артиста стала рестораторка Ольга Фейсі. На момент весілля жінці був 41 рік. Декілька місяців потому, а саме — 21 червня 2015 року пара вінчалася в церкві. Саме цю дату Олена Фейсі назвала днем початку їх справжньої родини.

Друга дружина Володимира Горянського, Ольга Фейсі
Друга дружина Володимира Горянського, Ольга Фейсі

Трепетно віднісся до власного вінчання і сам Володимир Горянський. Артист зазначив, що до цієї події треба приходити духовно і розуміти один одного заради того, щоб прийняти саме таке рішення.

Вінчання Володимира Горянського та рестораторки Ольги Фейсі
Вінчання Володимира Горянського та рестораторки Ольги Фейсі

Після вінчання пара зізналася, що цю тему вони заздалегідь не обговорювали. Однак на таїнство погодилися обидва ще до факту одруження в РАЦСі.

Володимир Горянський розповідав, що на їхньому з Оленою весіллі були присутні лише найближчі люди та родичі. Пишного свята вони влаштовувати не стали. Дітей від перших шлюбів вони теж запрошувати не стали, бо вирішили – такої події вони в силу свого малого віку ще не зрозуміють.

Володимир Горянський та Ольга Фейсі
Володимир Горянський та Ольга Фейсі

Свою нову дружину Олену Володимир Горянський називає жінкою, яка повернула йому відчуття власної гідності. Вони одружилися не в Україні, а в США, а ось вінчання провели в одному з українських столичних храмів. Зараз Олена Фейсі активно допомагає чоловікові в його театральній роботі.

Нові статті

Схожі статті

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.