68-річний актор Олексій Вертинський показав красуню-доньку: “Була артисткою, але змінила роботу”

Талановитий актор Олексій Вертинський знайомий багатьом поціновувачам театральних спектаклів. Він народився у багатодітній родині, а сам став батьком лише двічі. Подивіться, як виглядає його донька.

Зірковий актор і народний артист України Олексій Вертинський народився 2 січня 1956 року в багатодітній родині. Він був четвертою, наймолодшою дитиною і мав ще двох сестер, Надію та Анну, а також брата Миколая.

Незважаючи на таке походження, Олексій Вертинський наважився стати батьком лише двічі. За все життя в артиста було чотири шлюби, причому — три з цих шлюбів були з артистками. В одному з них в актора народився син, а в іншому — донька Ксенія.

Олексій Вертинський з донькою
Олексій Вертинський з донькою

Олексій Вертинський не дуже любить згадувати про минулі відносини із жінками, а про одруження каже — мовляв, в ті часи не було поняття цивільного шлюбу, тому й доводилося звʼязувати себе штампом у паспорті.

Із сином в артиста відносини не склались. Розлучення із другою дружиною, яка й народила Вертинському спадкоємця – було складним та болісним. В подальшому артисту не вдалось побудувати теплих стосунків із сином.

Четвертою дружиною і коханням усього життя Олексія Вертинського стала жінка на імʼя Тетяна. Художниця з Ужгорода підкорила серце артиста і саме з нею він прожив 20 щасливих років. В подружжя народилась донька Ксенія.

З малих рочків дівчинка захоплювалась акторською діяльністю і, врешті решт, вирішила піти по слідах зіркового батька та стати акторкою. До початку повномасштабного вторгнення Ксенія Вертинська довгий час працювала в столичному театрі імені Івана Франка.

На відміну від сина, із Ксенією в Олексія Вертинського склались найтепліші та дружні відносини. Донька є джерелом натхнення для батька та надає йому сил жити далі.

В 2013 році Олексій Вертинський став вдівцем. Його дружина Тетяна та мати Ксенії відійшла у засвіти після довгої хвороби. В 40 років жінці поставили діагноз: хвороба Баса. В розмові із журналістами актор Вертинський навіть зізнавався, що не бачив без коханої свого життя та хотів накласти на себе руки. Саме підтримка доньки допомогла йому втриматись на цьому світі та жити далі.

Актор Олексій Вертинський та його донька Ксенія
Актор Олексій Вертинський та його донька Ксенія

Що одним стимулом для подальшого життя стало народження онуки. Ксенія Вертинська в надскладний для родини час завагітніла і народила дівчинку.

На початку повномасштабного вторгнення доньці Олексія Вертинського довелось змінити фах і стати… масажисткою. На той момент багато українських акторів втратили роботу і заробіток. Ситуацію в родині Вертинських ускладнювало ще й те, що Олексій мав хворе серце і потребував невідкладної операції. Оскільки грошей було обмаль – донька актора вирішила звернутись по допомогу до суспільства. Необхідну суму у соціальних мережах назбирали лише за добу.

В Олексія Вертинського склались дружні стосунки із донькою
В Олексія Вертинського склались дружні стосунки із донькою

Ксенія Вертинська теж не сиділа без діла. Попри тимчасову втрату роботу акторка вирішила трохи змінити фах і завдяки своїй подрузі-лікарці змогла опанувати професію масажистки і працювати в клініці, надаючи відповідні послуги.

Після початку повномасштабного вторгнення Ксенія Вертинська працювала масажисткою
Після початку повномасштабного вторгнення Ксенія Вертинська працювала масажисткою

Наразі відомо, що Ксенія Вертинська повернулась до творчої роботи в театрі.

Нові статті

Схожі статті

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.