“Тесть для султана Сулеймана”: Хюррем Султан з “Величного століття” показала, як виглядає її рідний батько

Зірка серіалу "Величне століття" Мерʼєм Узерлі вперше показала, як виглядає її батько. Чоловік перебуває в гарній формі і цілком може позмагатись у мужності та харизмі із самим турецьким султаном.

Мерʼєм Узерлі – німецька акторка, що блискуче втілила на екрані образ Роксолани в турецькому серіалі “Величне століття”. Зараз артистці вже виповнилось 40 років, але вона все ще може назвати себе маленькою дівчинкою – бо в неї ще є батько.

З нагоди Дня батька, який у світі відзначали 16 червня – Мерʼєм Узерлі показала у соціальних мережах, як виглядає чоловік, завдяки якому вона зʼявилася на світ. Під світлинами акторка написала невеличке привітання:

Happy Fathersday BABACIM!

В перекладі ця фраза значить: “З Днем батька, татусь!”.

В добірці світлин, які оприлюднила Мерʼєм Узерлі — її батько постає і у почесному віці, і зовсім молодим хлопцем, що тримає на руках маленьку донечку. Зараз чоловік вже має сріблясте волосся і зморщки на обличчі. Однак попри вік все ще залишається харизматичним та може позмагатись у красі із самим султаном Сулейманом.

Якщо поглянути на одну зі світлин — стає зрозуміло, що в молоді роки Хуссейн Узерлі полюбляв носити бороду і пишну шевелюру на голові. Невідʼємною частиною образу чоловіка були прозорі окуляри, які він не знімає змолоду.

Зараз Хуссейн Узерлі помітно змінився зовні і прибрав з обличчя бороду. Батько красуні-Роксолани з “Величного століття” в одязі надає перевагу класичним костюмам, а ще може приміряти на себе й повсякденний образ – зі светром, футболкою, сорочкою, джинсами та кепкою з написом “Hollywood”.

Зовні Мерʼєм Узерлі майже не схожа на рідного батька. Чоловік, який дав їй життя, за національністю — турок. З мамою майбутьної популярної акторки Хуссейн Узерлі познайомився в той період, коли поїхав навчатись до Німеччини. Вони швидко закохались один в одного і суперечити долі просто не змогли. Невдовзі після знайомства пара побралася і в їхньому шлюбі народилось двоє донечок, старша Джанана і молодша Мерʼєм.

Батько завжди підтримував Мерʼєм Узерлі в її бажанні стати артисткою і сяяти на телевізійних екранах. Можливо, завдяки потужній підтримці вона й змогла стати тим, ким є зараз — популярною акторкою, яку знають і люблять не тільки на Батьківщині в Німеччині, але й далеко за її межами.

Нові статті

Схожі статті

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?