Український Мел Гібсон став батьком: хто народився в 37-річного Марка Дробота і як назвали первістка

Зірка українських серіалів — 37-річний актор Марк Дробот поділився радісною звісткою. Він та його кохана жінка Марина вперше стали батьками. Імʼя для доньки зіркове подружжя вже обрали.

Актор українського театру та кіно Марк Дробот розповів про щасливі зміни у родині. В артиста і його обраниці Марини Бондарчук народилась донечка. Прекрасні новини повідомили на офіційній сторінці Instagram Молодого театру, в якому Дробот служить з 2005 року.

Увесь театральний колектив доєднався до привітань щасливим батькам. Відомо, що Марк Дробот став батьком дівчинки і їй вже обрали імʼя: Златомира. Колеги з Молодого театру побажали дівчинці щасливої долі, любові і порозуміння в родині.

Хай маленька зіронька зростає під мирним небом, а її дитинство буде безтурботним та сповненим радості — зазначається у привітальному повідомленні.

Актор Марк Дробот відомий в Україні завдяки своїм ролям у кіно. Його творчий дебют на екранах відбувся у 2006 році. Актор отримав роль в кінострічці “Янгол із Орлі”. Серед інших кінокартин, які зробили артиста популярним: “Хазяйка” (роль: Макс), “Гречанка” (роль: Алекс), ” Єфросинья” (роль: Електронік) та інші.

В соцмережах та ЗМІ талановитого Марка Дробота неодноразово порівнювали із знаменитим Мелом Гібсоном. Він сам з цього приводу ніяких коментарів не дає та й взагалі — публічності уникає. Артист не зареєстрований у соціальних мережах і медійним бути аж ніяк не хоче. Але, судячи з обраної творчої професії — такого про нього точно не скажеш.

Імʼя “Златомира”, яке Марк Дробот із дружиною обрав для новонародженої донечки, інтерпретується, як “золотий світ” або “світ в золоті”.

Це імʼя — болгарського походження, широко розповсюджене в країнах Балканського півострова. В болгарській культурі Златомира асоціюється із миром, красою та багатством.
В інших культурах світу таке імʼя для дівчинки вважають рідкісним.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.