Критики рекомендують: свіжі новинки українського кінематографу, які точно заслуговують вашої уваги

Нове покоління українського кінематографу пропонує цікаві сюжети. Ось п'ять фільмів, які отримали позитивні відгуки і заслуговують вашої уваги.

Український кінематограф переживає новий етап розвитку, пропонуючи глядачам цікаві та різноманітні фільми. Серед свіжих новинок, які отримали позитивні відгуки від критиків, є кілька, що варто відзначити. Ось п’ять фільмів, які обов’язково варто переглянути.

Я, “Побєда” і Берлін

Літературний дебют Кузьми Скрябіна розповідає про Андрія, який подорожує до Берліна на старій “Побєді”, купленій у художника за 200 доларів. Викликавши розчарування матері, хлопець переживає безліч пригод, але завдяки винахідливості виходить з усіх труднощів. В Німеччині він обмінює антикваріат і повертається додому з незабутніми спогадами. Ця повість заснована на реальних пригодах Андрія Кузьменка.

Я, Побєда і Берлін - літературний дебют Кузьми Скрябіна
Я, Побєда і Берлін – літературний дебют Кузьми Скрябіна

Будинок “Слово”. Нескінчений роман

1927 рік. Радянська Україна. У Харкові за наказом Сталіна зводять кооперативний будинок “Слово”, де поселяють видатних українських письменників. Вони стають учасниками експерименту, спрямованого на створення нового типу радянського письменника під контролем влади. Не всі письменники погоджуються оспівувати культ Сталіна.

Кадр з фільму Будинок Слово
Кадр з фільму Будинок Слово

Конотопська відьма

Український містичний горор — сучасна інтерпретація українських міфів і легенд. Відьма з Конотопу, яка відмовилася від своїх сил, живе з хлопцем Андрієм. Під час вторгнення Андрій гине, і відьма повертає свої сили, мстячись окупантам. Центральний символ фільму — «Шолом жаху», який поєднує магію та вишивку Сумського регіону, викликаючи страх у ворогів.

Кадр з фільму Конотопська відьма
Кадр з фільму Конотопська відьма

Назавжди-назавжди

Історія про підлітків 1990-х, які стикаються з дорослими проблемами. 15-річна Тоня переходить з міської школи до навчального закладу в спальному районі, шукаючи своє місце. Разом із новими друзями вона знаходить пригоди та неприємності в постсоціалістичному Києві.

Кадри зі зйомок фільму Назавжди-назавжди
Кадри зі зйомок фільму Назавжди-назавжди

Уроки толерантності

Дія фільму відбувається на Поділлі в старій квартирі сім’ї Найдюків, яка стикається з фінансовими труднощами. Батько Зеник проводить час у пивних з другом, син Денис мріє про власне СТО, а донька Діана готується до вступу на театральний факультет. Коли шкільна вчителька Надя вирішує врятувати родину від кредиторів, вона вмовляє всіх підписатися на програму “Уроки толерантності”, що передбачає проживання з геєм Василем. Він допомагає сім’ї подолати стереотипи та відновити любов і повагу одне до одного.

Кадр з фільму Уроки толерантності
Кадр з фільму Уроки толерантності

Нові статті

Схожі статті

Українська амазонка в лосинах: як виглядає дружина Влада Ями, який 8 років боявся зробити наступний крок

Дружина відомого українського хореографа Влада Ями Ліліана показала себе на новій світлині. Жінка перевтілилася в справжню амазонку посеред диких американських прерій.

З макіяжем і манікюром: 87-річна Ада Роговцева здійснила мрію звичайної українки і робитиме це знову

Українська акторка Ада Роговцева у 87 років продовжує втілювати мрії своїх фанатів. Зокрема, одна із звичайних українок в Stories Instagram артистки поділилася емоціями з приводу такого бажання.

Не холостячка, як думають всі: як виглядає чоловік зірки “Сніданку з 1+1” Людмили Барбір – він у неї є давно

Людмила Барбір рідко афішує своє особисте життя, тож мало хто знає, що телеведуча насправді одружена, тому їй часто приписують роман із Русланом Сенічкіним - як же виглядає її обранець?

Коли чоловік Насті Каменських встиг стати татом і як так вийшло, що мама – не вона: приховані деталі

На відміну від свого чоловіка Настя Каменських досі не має власних дітей та невідомо чи планує народжувати - коли ж Олексій Потапенко втиг стати батьком сина?