Віталій Козловський вразив до глибини душі своєю видозміненою творчістю: поки Кондратюк сидить в тилу

2023 року Віталій Козловський неабияк здивував українську публіку, адже пішов захищати свою батьківщину. Зірка зустрівся з новими викликами, які надихнули його на створення композиції.

2022-го Віталій Козловський потрапив у гучний скандал через свій кліп. Користувачі мережі звинувачували його у тому, що у відеороботі він піарився на чужому горі. Мовляв, з морально-етичної точки зору цей вчинок був дуже недоречним. Співак в свою чергу відреагував на критику, заявивши, що чує своїх слухачів, а також зізнався, що коли настане його черга, він піде з іншими чоловіками захищати Україну. І своє слово він стримав.

Віталій Козловський змінив свій репертуар

Віталій Козловський розповів, чому Кондратюк не хоче миритися
Віталій Козловський змінив свій репертуар

Наскільки ж здивованою публіка була, коли дізналася, що частину зарплатні, яку Віталій отримував за цей рік, знаходячись не в теплій студії чи в себе вдома, а разом з побратимами, несучи службу, він віддає Ігорю Кондратюку у якості боргу. Так, Віталій Козловський дуже досі винен колишньому продюсеру неймовірну суму, яку перший в нього відсудив багато років тому.

Вадим лисиця, Наталія Могилевська та інші зірки вступилися за свого колегу, але з цього нічого не вийшло. В результаті, розгорівся черговий скандал. Продюсер не тільки відмовився припинити брати гроші, але і заявив, що не має жодного наміру миритися.

Щось з цим зробити ні сам Віталій, ні його оточення не можуть. Тож проблема залишається не розвʼязаною. Але життя складається з найдивовижнійших моментів і навіть у пітьми можна знайти світло, яке допомагає рухатися далі.

Завдяки своїй службі Віталій Козловський надихнувся на створення композиції, яку нещодавно оприлюднив на YouTube-каналі, а також презентував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Вона не про любов, не про закоханість, не про жінок, а про іншу сторону нашого життя.

Безумовно, такий формат сподобався глядачам набагато більше, що вже казати, що його не можна порівняти з минулорічним кліпом, який не знайшов відгуку у публіки.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.