Чому вони обрали їх, а не нас? Українки Таїсія Повалій, Ані Лорак та Галина Безрук осіли в росії

Деякі знамениті українки після повномасштабного вторгнення чомусь опинились по ту сторону барикад і зараз працюють на росію. Чому так сталося?

Нещодавно українська акторка Віталіна Біблів розповіла про те, що перестала спілкуватись з колегою по творчому цеху Галиною Безрук через те, що вона обрала росію і зараз працює в московському театрі мюзиклу. Таку позицію, нажаль, обрали й інші українські зірки — Таїсія Повалій та Ані Лорак. Чому ті, хто мав би носити українську вишиванку та радувати українців своїми мелодійними піснями — обрали чужу Батьківщину?

З цього приводу існує декілька думок. Ось наприклад, про Галю Безрук кажуть — мовляв, в неї чоловік – росіянин. То що ж їй тепер — кинути його? Ще одна причина, яка більш імовірніша для пояснення вчинку і Безрук, і Лорак, і Повалій — гроші. В росії публіка ширше, виступів більше, платять добре. А що з рідної Батьківщини взяти, яку вже понад 1.5 року випробовують на міцність та силу волі, знищуючи міста, містечка і села?

У випадку з тою ж Галею Безрук, яка знімалась в багатьох українських кінопроектах (“Будиночок на щастя”, “Слуга народу”, “Останній Москаль”) — вибір на користь росії стався не тільки через чоловіка-росіянина, а ще й тому — що в москві є Театр мюзиклу, а в Україні його немає (точніше, він є, але не такого масштабу). Адже Галя — не тільки акторка, а ще і співачка з доволі потужним і красивим голосом. Театр мюзиклу, звісно – прекрасний варіант для поєднання акторських та вокальних здібностей. Але ж, немає його в Україні – і все тут. Тому вибір був зроблений в той бік, де все вже готово для будування співочо-акторської кар’єри.

Вибір зірок, що засяяли саме в Україні, можна засуджувати скільки завгодно. Але є в ньому щось, що дає українцям, які попри складнощі залишились поряд з ненькою-Україною — потужний поштовх для розвитку. В нас нема українського театру мюзиклу — отже, треба його створити. Це б за великим бажанням, могла зробити й Галина Безрук, запросивши туди Таїсію Повалій з Кароліною Куек (справжне ім’я Ані Лорак), які, до речі — теж гарно співали у мюзиклах “Вечори на хуторі біля Диканьки” та “Попелюшка”. Але для неї все це складно і не на часі. Краще вже йти второваним шляхом, який веде на чужину.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.