Пам’ятаєте 4-річну співачку Ассоль? Вона нікуди не поділася – просто змінила ім’я, причому не один раз

Маленьку співачку Ассоль, яка співала про червоні вітрила та маму, українці просто обожнювали. Та час минув, дівчинка виросла. Чим нині вона займається і як себе називає тепер?

Катя Гуменюк досягла вже 29-річного віку. Зрозуміло, що історія з Ассоль давно закінчилася. Співачка переросла свій дитячий псевдонім, тому час від часу намагається штурмувати вітчизняний музичний олімп під зовсім іншим іменем.

Катя Гуменюк з Ассоль перетворилася на SWOIIA

Щоправда, системно власним просуванням не займається. Дівчина має інші більш нагальні справи. Катерина отримала вже три вищі освіти. Коли гризла граніт науки, не співала. Гуменюк родом із Донецька. Виїхала з рідного міста ще у 2014 році. Відтоді тільки мріє туди повернутися.

Оскільки тато дівчини – впливовий бізнесмен, то й пару для сімейного життя знаменитість обрала відповідну. З Артемом Тараненком вони разом навчалися в англійському виші Coventry, хоча знайомі з дитинства. Бізнес-аналітик зробив коханій пропозицію руки й серця. Молодята побралися у вересні 2019 року.

Проєкти SWOIIA

У 18 років Катя вирішила спробувати сили в “Х-факторі 3”. На відборі отримала чотири “так” від зіркових тренерів. Але після тренувального табору вибула з талант-шоу.

За 4 роки Гуменюк прийшла на сліпі прослуховування “Голосу країни 6”. Втрапила до команди Потапа. Після дуелей мала вилетіти, але дівчину врятував Дорн, забравши до себе. Та й там співачка довго не затрималася.

У 2020 році знаменитість ще була Assol. Вона взяла участь у Нацвідборі на “Євробачення”, але до фіналу не втрапила.

Згодом ми побачили Катрю під новим ім’ям SWOIIA. Гуменюк надзвичайно здивувала публіку, записавши дует з Настею Каменських. Вони давно дружили, а згодом дружина Потапа запропонувала створити спільну колаборацію на пісню “Сяйво”. Катя радо пристала на цю пропозицію. Працювати в парі співачці сподобалося. Окрилена успіхом SWOIIA зняла кліпи на композиції “Сестра” та “Маяки”.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.