Руслана перенесла гастрольний тур до 20-річчя власної перемоги на Євробаченні: “Перебуває у розшуку”

Руслана Лижичко змушена була перенести свій концерт, присвячений 20-річчю перемоги на Євробаченні. "Один Факт" розповідає, чому так сталося і коли тепер співачка приїде на гастролі до українців.

Українська співачка Руслана Лижичко запланувала великий концертний тур по країні і… перенесла дати. В чому справа? Просто виконавиця так само як і Злата Огнєвіч, натрапила на організаторів-шахраїв. Про це Руслана повідомила особисто у своєму Instagram.

Концертний тур Україною від Руслани називається “Дикі Танці. 20 років Перемоги” і присвячений почесній нагороді співачки на міжнародному шоу “Євробачення”, яку вона здобула саме 20 років тому.

Ювілей Перемоги на конкурсі — важлива і почесна подія. Тому й до її організації співачка підходить з усією відповідальністю.

Звісно, в справі організації концертного туру Руслані Лижичко знадобились помічники.

Вона звернулась до компанії “Стар Лейбл Інтертеймант” та її керівника Тараса Доненка з проханням: організувати концертну програму. Але не все так сталося, як гадалося.

Починаючи з 2 листопада 2023 року Тарас Доненко разом зі своєю командою… зник без сліду. Наразі відомо, що він знаходиться у розшуку.

Організатор взяв гроші за свою роботу не тільки з Руслани. Від афери Тараса Доненка також постраждали гурт “СКАЙ” і співачка Злата Огнєвіч, яка ще до Нового Року виступила в публічному просторі із заявою щодо ситуації, яка склалась навколо відміни її концертів.

Тоді Злата пояснила, що навіть при великому бажанні не зможе виступити вчасно, бо компанія, яка була одним із квиткових операторів — виявилась шахрайською. Її керівник Тарас Доненко зник разом із коштами, отриманими за квитки на концерти.

Співачка тоді пообіцяла, що ця справа буде резонансною. І ось, на початку Нового року 2024 історія про шахрайство продовжилася – тепер вже з Русланою.

Зараз Руслана Лижичко самотужки займається організацією концертного туру, який пройде в інші дати. Раніше його планували провести у лютому. Тепер співачка повідомила про перенесення на невизначений термін її виступу в трьох українських містах: Києві – 9 лютого, Одесі – 14 лютого і у Львові – 6 березня.

Нові дати великого концертного туру “Дикі Танці. 20 років Перемоги” повідомлять згодом. Руслана запевнила, що всі придбані квитки залишаються дійсними на нові дати.

 

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.