Колись популярний гурт “Тріо Мареничів” розпався 2004-го: чим займаються учасники і чи можливе возз’єднання

Хто жив у 70-80-их роках минулого сторіччя, чудово пам'ятає гурт "Тріо Мареничів". Такої слави мало кому вдавалося досягти. Потім артисти раптово зникли. Де учасники тепер?

Антоніна, Світлана та Валерій Мареничі співали в Луцькій філармонії. Так мелодійно виконувати старовинні українські пісні не вдавалося практично нікому. Розшукували їх в архівах, а потім робили сучасну обробку. Захоплювалися чудовими мелодіями представники всіх національностей в срср. А Муслім Магомаєв мріяв, щоб хтось надав такі ж крила азербайджанській пісні.

Чи з’єднається знову Тріо Мареничів

Валерій Маренич зростав у музичній родині в Кривому Розі. Мама працювала у філармонії, тато відвідував духовий оркестр. Тоня Сухорукова хоч і зростала у Куйбишеві (нині Самара), любов до української пісні всотала від вчительки в коледжі.

Якось на концерті ВІА раптово зникло світло. Довелося продовжувати концерт в акустичній формі. Усім настільки сподобалося, що колектив відразу приписали до філармонії.

У 1971 році Валерій та Антоніна одружилися, а за два роки з’явилося тріо Мареничів. Третьою учасницею стала сестра дружини Світлана, теж корінна росіянка. Мало хто знає, але в 1979 році саме цей колектив представляв країну на “Євробаченні”.

Чи з’єднається знову Тріо Мареничів

Та непослух перед радянськими партійними босами все перекреслив. Мареничі категорично відмовилися виступати під час Олімпіади-80, яка відбувалася в москві. Вони принципово не співали під фонограму. За рік не схотіли виступити на Дні колгоспника з цієї ж причини.

Це стало останньою краплею. Радянський Мінкульт заборонив гурту виїжджати за межі Волинської області. Фільм, відзнятий про тріо Мареничів, розмагнітили, а записи прибрали з телебачення та радіо.

Після гастролей у Північній Америці 1992 року пішли чутки, що Мареничі емігрували до Канади. Насправді вони продовжували мешкати втрьох в однокімнатній квартирці. У 2003 артистам надали звання народних артистів України, а за рік вони оголосили, що більше не виступатимуть гуртом.

Найбільше пісень сольно записав Валерій. Антоніна теж виступала, частенько залучаючи до концертів сестру. Подружжя розлучилося, і більше не збирається співати разом. Маренич перебуває в Україні, а його колежанки по гурту – в Польщі.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.