46-річна Камалія недовго ходила в статусі розлученої: знайшла іншого – пакистанець, як і мільярдер Захур

Поряд зі співачкою Камалією помітили пакистанця. І це не Мохаммад Захур, а зовсім інший чоловік. Після розлучення знаменитість може собі дозволити все, що завгодно.

У Камалії спостерігається дивна пристрасть до пакистанців. Заміж вийшла за Мохаммада Захура, народивши чоловіку дівчаток-близняток. Нещодавно пара, що здавалася ідеальною, сповістила про розлучення.

Камалія знайшла нового пакистанця

Проблеми в багатій родині почалися, коли Камалія та Захур зупинилися в будинку доньки чоловіка від шлюбу з росіянкою. Звісно, жінки не знайшли спільної мови в політичних питаннях. Неочікувано для співачки благовірний прийняв бік доньки, а не дружини.

Можливо, були й інші причини розладу, але про них широкому загалу нічого невідомо. Знаємо тільки про цей гучний конфлікт. Після початку великої війни Захур із доньками-близнятками поїхав до Великобританії, а Камалія залишилася в Києві.

Камалія знайшла нового пакистанця

Жінка першою сповістила, що більше не заміжня. Щоправда, після цього їздила на побачення до доньок та зустрічалася з колишнім чоловіком. Вони навіть разом з’являлися на люди й відпочивали всім гуртом в Іспанії.

І ось тобі на: бачимо українську співачку вже поряд з іншим чорнявцем. Цей чоловік теж пакистанець. Камалія виступила разом із ним, заспівавши дуетом. У рідній країні Захура українку добре знають і люблять. Тож коли глядачі побачили на сцені Камалію, сприйняли її дуже тепло.

Камалія знайшла нового пакистанця

Задля виступу білявці довелося вбратися у національний одяг східної країни й виконати народну композицію Latthay Di Chaadar разом із Сахіром Алі Багга. Артист є справжньою зіркою на своїй батьківщині.

Камалія теж залишилася вдоволеною теплим східним прийомом, якого ніде в Європі ніколи не зустрінеш. До речі, коли зірка давала інтерв’ю місцевому телеканалу, поряд був присутній не лише пакистанський співак, але й пакистанський чоловік Захур, хоч і колишній.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.